Projekty rodinných domů – bungalovy

104b - projekty-1Máte zájem po jednopodlažním domě pravidelného tvaru s dispozičním rozložením místností kolem centrálního obytného prostoru, potom je pro Vás ideálním domem bungalov! Bungalov bude pro vás tím pravým bydlením, kde budete spokojeni. V současné době se bungalovy stávají velice populárními rodinnými domy. Možné výhody bungalovů jsou: snažší dostupnost jednotlivých místností, nechození do patra (nemožnost úrazu po schodech zejména u dětí a starších lidí), nižší výška domu, někdy lepší možnost oddělení noční a denní části domu, pro členitější dispozice možno využít členitější tvary střechy

Bungalovy pocházejí z Indie, kde se těšily a těší velké popularitě. Odtud se postupem času rozšířily do USA a po světových válkách pak zakotvily i v dalších zemích a nyní je můžeme najít téměř po celém světě. Proč jsou bungalovy tak oblíbené? Je to především díky rychlosti jejich výstavby a ekonomickému stylu bydlení. Zajišťujeme projekty bungalovů všech typů staveb. U bungalovů centrální obytný prostor je totiž stále stejně úzce spjat s okolními místnostmi, tedy s jídelnou, toaletou, ložnicí a dalšími pokoji. Bungalovy jsou poměrně často opatřeny také verandou, která zpříjemňuje majitelům život v podobě relaxu, jakým bývá ranní káva s výhledem na zahradu.

Typové projekty bungalovů

Typové projekty bungalovů jsou hodně rozšířené v české republice. V naší nabídce máme cca 20 typových domů bungalovů. Pokud si nevyberete z naší nabídky projekty rodinných domů , tak vám projektant vždy nabídne individuální projekt vyprojektovaný dle požadavků každého zákazníka.

Projekty rodinných domů – patrové domy

Vícepodlažní nebo-li patrové domy lze mnohdy považovat za univerzální domy pro bydlení. Nabízejí komfortní bydlení mladé rodině, ale zároveň také nabízejí dostatek prostoru pro budoucí život dvou generací. Je to velmi výhodné v případě, kdy se například děti, až dospějí, rozhodnou, že budou žít nějaký čas ještě s rodiči. V tomto případě je možné uzpůsobit některý z pokojů právě pro život dospělého potomka, který má na patře dostatek soukromí a klidu. Vznikne tak vlastně samostatná bytová jednotka.

Tip na článek:  Zvažujete rekonstrukci? Vyhněte se těmto chybám

 Některé výhody patrových domů

Patrové rodinné domy nabízejí velmi zajímavý prostor pro život celé rodině na malé zastavěné ploše. To je výhodné pro rodiny s menšími pozemky nebo do výstavby ve staré zástavbě. Patrové nebo-li vícepodlažní rodinné domy vychází z hlediska uniku energií lépe než členité bungalovy. Jak to? Jedná se o to, že u patrových domů je méně ochlazovaných ploch jak u bungalovů vůči užitné ploše domu. Projekty domů lze přitom zajistit jak na míru, tak typové řešení. Typové projekty rodinných domů budou vyhovovat především lidem, kteří nejsou nároční na úpravy projektů a padne jim do oka již vytvořený projekt rodinného domu. Zároveň nemají požadavky na např. výběr stavebních materiálů dle požadavků klienta, volby způsobu vytápění, ohřevu vody atd. Vybírat z typových projektů můžete na našich webových stránkách.

Kontaktní údaje:
Jaroslav Zika
Počernická 168
100 99 Praha 10

info@prozi.cz
www.prozi.cz

infolinka: +420 777 163 465
tel: +420 267 207 267

160-projekty-1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *