Rekonstrukce bytu na klíč vás zbaví starostí se subdodavateli

Rekonstrukce bytu na klíč vás zbaví starostí se subdodavateli
La-Belle-Galerie / Pixabay

Realizovat rekonstrukci bytu na vlastní pěst bývá někdy dost náročné. Jednotlivé party řemeslníků se jen málokdy shodnou na vyhovujících termínech a práce pak často zbytečně stojí. Na domy dodávané na klíč jsme si už zvykli, takže je na čase pojmout v tomto duchu i naše stávající bydlení.

Jeden řemeslník nikdy nezvládne vše

Kompletní rekonstrukce bytu je poměrně složitá záležitost. Jeden jediný expert nebo i malý tým zkrátka nemohou zvládnout vše. Velmi specifická je například rekonstrukce koupelny. Všudypřítomná vlhkost dokáže brzy odhalit i tu sebemenší chybu a prostory určené pro relaxaci a odpočinek se brzy začnou potýkat s plísněmi, zatékáním a dalšími nepříjemnostmi. Nebezpečná je zejména výstavba sprchového koutu, který při špatném vyspádování dokáže udělat největší paseku.

Když rekonstrukce bytu, tak přesně podle vašich představ

Problematická bývá rovněž kuchyně. Klasický kuchyňský trojúhelník jen málokdy vyhovuje všem kritériím, která na něj klademe. Pro výstavbu kuchyně totiž neexistuje jedno univerzální pravidlo – více než kde jinde se zde projevuje osobnost jejího majitele. Kuchyně na míru bývají pro maximálně efektivní provoz v kuchyni ideální. Dovolí zohlednit veškerá specifika (například velikost jednotlivých zón, požadavky na umístění trouby a dalších spotřebičů apod.), takže výsledek bude vždy perfektní.

Tip na článek:  Péče o dřevo vašeho domova

Náš tip: v ideálním případě by měla výroba kuchyňských linek připadnout stejné firmě, která se stará i o zbytek rekonstrukce. Předejdete tak některým problémům při realizaci.

Ukažte nám, jaký by měl být váš byt

Společnost Mattes Plus provádí kompletní rekonstrukce bytu již několik let. Tým expertů a zkušených řemeslníků zvládne všechno od A až do Z, ať už je ve hře rekonstrukce bytového jádra nebo zařízení „jen“ menší přestavba kuchyně. Působí v Moravskoslezském kraji, zejména pak ve městech Frýdek-Místek, Ostrava a Havířov. Při realizaci nepoužívá žádné subdodavatele – veškeré úkoly zadává svým vlastním zaměstnancům, abyste vy mohli mít nad průběhem rekonstrukce bytu maximální kontrolu. Vaše spokojenost je totiž vždy na prvním místě!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *