Stěhovací služby za nízké ceny

Hledáte stěhovací firmu, ale nevíte jakou zvolit, protože se stěhování nemáte žádné předchozí zkušenosti? Nejlepší tedy bude zahájit kvalitní výběr a to pravděpodobně na internetu, kde je většina stěhovacích firem umístěna. Kvalitní stěhovací firmu poznáte jen stěží, ale dost pomohou už internetové stránky a kvalita jejich zpracování včetně informací, které jsou na webu umístěny. Reference, reference, reference – to je hlavní co by vás mělo zajímat. Reference klientů na webu jdou však poměrně snadno zmanipulovat a je tedy lepší prozkoumat diskusní fora a tam se snažit vyhledat firmy, které lidé doporučují a byli s nimi spokojeni. Pokud ani tato cesta nefunguje, poptejte se známých a přátel, zda již nějaké zkušenosti se stěhování od cizí firmy mají a jak s ní byli spokojeni. Pokud se jedná o dobrého známého, veřte, že vám dobře poradí.

Tip na článek:  Před stěhováním se pečlivě připravte

Dle pana Matouška ze společnosti Stěhování Brno se v poslední době stěhovací firmy velmi rozšířili, ale pouze z hlediska kvantity. Kvalitativně jsou na tom stále nejlépe stěhovací firmy, které mají dlouholetou tradici a především zkušenosti v oboru stěhování klasickém i stěhování těžkých břemen. Hlavní klíčovým bodem jsou špičkoví pracovníci, kteří jsou vztyčným bodem nejen pro jednání s klientem ale především pro servis špičkového stěhování. Pro stěhování v rámci Brna nebo například při stěhování Brno – Praha je možno služeb stěhovací firmy Levné stěhování Brno využít.

2 komentáře: „Stěhovací služby za nízké ceny

 • 13.2.2017 (13.54)
  Trvalý odkaz

  Jo vybrat firmu je vždycky složité, hlavně chcete, aby vám nic nerozbili že :) No já jsem zkoumal a zkoumal a zvolil jsem tuto firmu: https://www.profigroup.cz, nakonec byli jejich služby v počádku a hlavně nic nerozbili :))

  Reagovat
 • 4.2.2022 (9.01)
  Trvalý odkaz

  Zdravím, my jsme vybírali firmu nejprve podle recenzí, pak podle toho, kolik si účtovali za hodinu nebo za km. Pak jsme rozeslali nabídky a podle toho, co bylo “v ceně” nebo nebylo, jsme si vybrali. Stěhovali jsme se z České Lípy do Liberce a vybrali jsme nakonec firmu https://stehovanikoruna.cz/ . Možná by někdy nebylo špatné udělat takový průzkum různých stěhovacích firem dle krajů.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *