Vinylové podlahy – proč jsou tak oblíbené?

Vinylové podlahy – proč jsou tak oblíbené?
Vinylové podlahy – proč jsou tak oblíbené?

Plovoucí a vinylové podlahy existují vedle sebe na našem trhu již dlouho, ale v poslední době se začínají informovaní zákazníci ptát spíše po těch druhých. Čím jsou tak atraktivní a proč byste jim měli dát přednost i vy?

Díky pestré paletě nabízených designů se hodí do každého interiéru, odolají i vysoké zátěži a navozují příjemný pocit tepla – takové jsou vinylové podlahy České Budějovice z Podlahového studia a podlahářství Luboš Hajný. Jejich propracovaná povrchová úprava poskytuje příjemný zážitek i při chůzi naboso a dokonale tak doplní vaše útulné moderní bydlení. Ale to zdaleka není vše.

Podlahy jako ze sběratelských kolekcí

Vinyl znají nadšenci do sběratelství již dlouho. Figurky superhrdinů, repliky skutečných zbraní a další exkluzivní komiksové či filmové předměty se chlubí vysokou odolností proti poškození a ulpívání nečistot a zároveň perfektně hladkým povrchem, u nějž možnosti dekorování takřka neznají mezí. Vesmírné technologie působí téměř magicky a o žhavou lávu se takřka spálíte – a přesně takové vlastnosti oceníte i u své vinylové podlahy České Budějovice.

Tip na článek:  Perské koberce: Jak vybrat ten správný?

Na dotek jsou tyto podlahy teplejší než laminátové a vyhlížejí také mnohem přirozeněji. Jejich umělý původ tedy jejich uživatelé nevnímají jako nevýhodu ale spíše naopak. Díky své vysoké nosnosti a odolnosti proti poškození a vlhkosti aspirují vinylové podlahy na první místo v soutěži o nejlepší podlahovou krytinu vůbec! Splní dokonce i náročné požadavky koupelen nebo kuchyní a to bez jakýchkoli kompromisů.

Vsaďte na dřevo, mozaiku či přírodní kámen

Jejich největší předností však zůstává široká paleta vzorů a dostupných provedení. Doma tak můžete chodit po dřevěných parketách, podlaze z kamene nebo třeba mozaice. O autentický vzhled se stará hluboký reliéf v dekorační fólii překrytý transparentní nášlapnou vrstvou, která zároveň účinně chrání podlahu před opotřebování a působením vnějších vlivů.

Vyberte si ty nejkrásnější vinylové a plovoucí podlahy České Budějovice v Podlahovém studiu a podlahářství Luboše Hajného a dopřejte svým nohám chůzi po příjemných a moderních materiálech s garancí dlouhé životnosti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *