Barvy pro profesionály i domácnost

Fotomek / Pixabay

Chtěli byste svému domovu vdechnout trochu energie a krapet jej oživit? Napadlo vás už, jak moc toho pro vaši domácnost udělají barvy a nová výmalba? Barvy si totiž dokážou dokonale pohrát s prostorem, dokážou jej nejen prozářit, ale také opticky zvětšit. Pojďme se nyní společně podívat, kde sehnat nejlepší barvy pro vaši domácnost.

Kde hledat kvalitní barvy?

Toužíte-li po nové výmalbě a hledáte-li vhodného dodavatele barev s pestrou nabídkou, pak vyzkoušejte Barvy komplet. Řetězec jejich provozoven (Beroun, České Budějovice, Opava a další) poskytuje kompletní portfolio nátěrových hmot pro jakékoliv povrchy (barvy, laky). Sortiment produktů je vybírán na základě zkušeností zákazníků a je sestavován z nejkvalitnějších nátěrových hmot, které najdou využití nejen v domácnostech, ale také u profesionálů. Barvy, laky pocházejí od renomovaných zahraničních i českých výrobců.

Nabídka, z které si vybere každý

Barvy komplet dodávají malířské a fasádní barvy, omítky a mozaiky, ochranné nátěry na dřevo i kov, průmyslové barvy, ředidla, tmely a v neposlední řadě i malířské, pracovní a ochranné pomůcky. Zkušení zaměstnanci vám pro váš interiér doporučí nejkvalitnější barvy podle podkladového materiálu, náročnosti nanášení i následné údržby. Ať už sháníte barvu na dřevo, kov, omítky či dokonce fasády, Barvy komplet vám navrhnou vhodné řešení, které bude vycházet z vašich přání a odpovídat vašim představám. Vybírat můžete nejen podle výrobců či účelu barvy, ale také podle barev a odstínů, a to s volbou lesku/matu povrchové úpravy.

Tip na článek:  Chcete ušetřit na stavbě střechy? Víme, jak to (ne)dělat!

Každému klientovi bude doporučen ideální materiál s ohledem na zdravotní nezávadnost, příznivý dopad na životní prostředí a zvláště pak s ohledem na charakter barvy, tedy rychlost schnutí a snadné zpracování. Kromě vhodné barvy vám bude také doporučen postup při práci s daným materiálem. Pro profesionály jsou pak k zapůjčení připraveny i vysoce kvalitní stříkací techniky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *