Matrace – základ zdravého spánku

Jan-Mallander / Pixabay

Každý člověk potřebuje kvalitní spánek. Spánek totiž přináší regeneraci našemu tělu i mysli. A základem takového kvalitního a bezstarostného spánku je volba správné matrace. Vhodná matrace nám totiž zajistí nejen pohodlný a ničím nerušený spánek, ale také pevné zdraví a čistou hlavu. Pojďme se proto nyní společně podívat, kde takovou kvalitní matraci shánět.

Kde hledat skutečnou kvalitu?

Pokud si zrovna kupujete novou postel nebo pouze přemýšlíte nad výměnou matrace, pak mějte na paměti, že matrace je zajímavou investicí nejen do našeho spánku, ale také do našeho zdraví. Při jejím výběru bychom tedy neměli zapomínat, že kvalita je na prvním místě. Pokud však nevíte, kde skutečnou kvalitu hledat, pak navštivte jednu z 11 prodejen MATEX nebo se podívejte na jejich internetové stránky, kde se můžete inspirovat a kde můžete vybírat z pohodlí svého domova. Kromě eshopu můžete navštívit i ložnicové studium v Praze, Revoluční 28, které uspokojí i náročnější zákazníky, a to především sortimentem luxusních matrací značky CUREM či novými produkty edice Raketa (Raketa, Raketa gold, Raketa leon). MATEX má pro vás přichystanou pestrou nabídku nejen českých matrací, ale také dalšího sortimentu, jako jsou postele, rošty, lůžkoviny, polštáře, přikrývky, povlečení, dětské postýlky a mnoho dalšího vybavení pro vaši ložnici.

Tip na článek:  Co je to RE pěna a jak vypadá matrace z RE pěny?

Proč volit MATEX?

MATEX nabízí zákazníkům vskutku pestrou nabídku matrací a dalšího vybavení pro ložnice. Jejich nespornou výhodou je nejen vysoká kvalita, ale také atraktivní cena. Levné matrace jsou poskytovány se slevou dosahující až 52 %. Dalším plusem je proklientský přístup zkušených prodejců, kteří vám při výběru zdravotní matrace pomohou vyřešit problémy bolestí zad, krční páteře, poruchy spánku a dalších zdravotních problémů, kterou jsou velmi často způsobeny právě nesprávným výběrem matrace či roštu. Jakmile si pak matraci vyberete, nemusíte mít strach, že vám bude doručena v nedohlednu a za nemalý poplatek, neboť MATEX má min. 1450 matrací skladem a doprava u zboží nad 4000,- Kč je zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *