Objevte krásu interiéru v italském stylu

Objevte krásu interiéru v italském stylu

Itálie je Mekkou designu a výrobky odtud jsou zárukou kvality a vytříbeného stylu. Zvláště to platí o italské módě a vybavení interiéru. Vždyť vybavit si byt nebo kancelář předměty, pocházejícími z kolébky evropské kultury, je vždy sázkou na dokonalý dojem a pravý středomořský šarm,který dokáže okouzlit i potěšit.

Dokonalý obraz potřebuje dokonalý rám

Základem každého interiéru je vkusný a kvalitní nábytek a nezáleží přitom na tom, jestli preferujete čistě moderní kousky nebo dáváte přednost staré dobré klasice. Ovšem měli byste vědět, že pokud se poohlížíte po skutečně autentickém italském nábytku, můžete se těšit zejména na jeho modernost, jednoduchost a lehkost.

Při nákupu hledejte především kvalitní zpracování, jenž dokáže dát tvář jakémukoliv materiálu a vyzdvihnout jeho pozitivní funkční i estetické vlastnosti. Umělecká tradice se mísí s moderními výrobnímu postupy, jedinečné dědictví historických slohů získává díky citlivému přístupu efektní linie, vhodné i pro moderní bydlení. Cílem není vyzdvihnutí estetických prvků na úkor komfortu, ale jejich maximálně harmonické skloubení, díky němuž si italský nábytek zachovává svou jedinečnou hodnotu i během dlouhého časového období. Interiér se značkou „Made in Italy“ nabízí funkční a přitom estetická řešení, vhodná pro každodenní život. Dny jeho obyvatel tak plynou spokojeně v jedinečné atmosféře, kterou celé místo dýchá.

Tip na článek:  Jak efektivně vytápět zahradní domek?

Z Itálie až do české provenience

Lídrem na trhu luxusního klasického italského nábytku vysoké kvality je pak zcela jistě značka IDW Italia, jež byla zároveň pasována do role velmi ceněného interpreta klasického italského stylu a kultury. Jejím charakteristickým poznávacím znamením je především cit pro detail a tradiční výrobní postupy, dávající vzniknout kouskům s neopakovatelnou noblesou.

Interiér ale nelze postavit jen na nábytku, proto do portfolia služeb IDW Italia patří i kompletní realizace prostor od výběru vhodné podlahy, přes stylovou sanitu, až po realizaci osvětlení a dalších doplňků. Díky široké spolupráci s kvalitními dodavateli uspokojí nabídka skutečně každého a dokáže si poradit i s velkými projekty ve velmi krátkém čase. Nechte se okouzlit půvaby Itálie i vy!

Navštivte jedinečný showroom a nahlédněte pod luxusní italskou pokličku!

Školu designu není možné absolvovat s vyznamenáním, aniž byste na sobě neustále pracovali. To velmi dobře vědí i odborníci z IDW Italia, kteří věnují množství času také sledování novinek a trendů, díky kterým patří neustále mezi lídry trhu. Přesvědčit se o tom můžete nejenom on-line, ale také na pražském showroomu, kde vám autentický italský nábytek prodají praví Italové.

Nakombinujte si luxusní vybavení interiéru v italském stylu podle sebe nebo využijte zkušeností špičkových designérů. Máte jistotu, že svůj život skutečně svěřujete rukám těch nejlepších z nejlepších! Vždyť stejně luxusním nábytkem se v podobných showroomech právě teď kochají i milovníci jedinečných interiérových řešení i v Dubaji, Nigérii či rodné Itálii. Dopřejte si tento luxus i vy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *