Puzzle pod stromeček? Darujte takové, které nemá nikdo jiný!

Puzzle pod stromeček? Darujte takové, které nemá nikdo jiný!
Puzzle pod stromeček? Darujte takové, které nemá nikdo jiný!

Fotodárky si pod svátečně oděným stromkem nacházejí své nezastupitelné místo. Každým rokem bývá z fotoknihy či hrnečku s potiskem nadšeno víc a víc obdarovaných. Ale proč zůstávat jen u těchto dvou možností, když je paleta výběru mnohem širší?

Chce to nápad aneb – puzzle z fotky

Dárek, který si musí obdarovaný nejdřív složit, což ještě umocní jeho kouzlo – přesně takové je puzzle, vyrobené z vlastních fotografií. Můžete samozřejmě jen vybrat oblíbenou fotografii a nechat ji jednoduše vytisknout a rozdělit na části. Ovšem speciální příležitosti, mezi něž bezpochyby Vánoce patří, si rozhodně žádají něco lepšího.

Na www.empikfoto.cz si proto můžete vybrat hned ze tří možných stylů fotopuzzle:

  • Styl I love you vám dovolí vybrat ty nejkrásnější fotografie a společně je převázat červenou stuhou s romantickým nápisem LOVE.
  • Pohlednice z cesty „orazí“ vaši fotku poštovním razítkem, a navíc ji dozdobí dekorativním rámečkem.
  • Puzzle pro dítě z mateřské školky pak potěší nejmenší členy rodiny díky jednoduchosti skládání. Děti tak mohou trávit čas se svými kamarády či rodinou i ve chvíli, kdy si hrají samy.
Tip na článek:  Pračka v koupelně nebo v kuchyni?

Proces výroby puzzle z fotky je velmi jednoduchý. Stačí pouze vybrat dostatečně kvalitní fotografii, upravit ji podle svého přání (změna jasu, ořez, eliminace červených očí ve foto editoru apod.) a odeslat ji. Předtím samozřejmě vyberete rozměr a počet dílků zamýšleného puzzle a zvolíte tu nejlepší dárkovou krabičku. A pak už se jen budete těšit na milý a originální dárek pod stromeček.

Náš tip: Z celého dárku si můžete udělat i tak trochu legraci a vybrat skutečně těžký námět na složení, třeba barevné podzimní stromy v zahradě nebo hladinu přehrady, kde jste byli letos na dovolené. A až bude obdarovaný úplně v koncích, darujte mu teprve puzzle z vaší běžné fotografie či z výletu. Garantujeme, že bude mít složeno raz dva, a navíc se uprostřed všeho toho vánočního honu ještě výtečně pobaví!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *