Tři dny ruční práce, které si navléknete na zápěstí

Tři dny ruční práce, které si navléknete na zápěstí
Tři dny ruční práce, které si navléknete na zápěstí

Hledáte víc, než jen tuctovou módu? Potřebujete univerzální doplněk ke každému outfitu a rádi v módě experimentujete? Pak budou dřevěné hodinky BOBO BIRD pro vás jako stvořené. Stačí nechat působit kouzlo přírodních materiálů a kvalitního provedení v každém detailu.

Každý jednotlivý kousek hodinek BOBO BIRD je vyráběn ručně. Dřevěné hodinky pánské i dámské mají svůj základ v klasických druzích asijského dřeva, především teaku, ebenu nebo bambusu. Expert na dřevo vybírá jen ty nejlepší kousky s tou nejkrásnější texturou a dohlíží na každý krok jejich zpracování, od potřebného vysušení až po finální tvorbu detailů. Ke konečnému výsledku pak vedou tři dny poctivé ruční práce.

Dřevo jako univerzální módní kousek

Originální dřevěné hodinky se hodí skutečně k jakémukoliv stylu oblékání. Tento materiál nemáme prozatím spojený s elegancí, sportem ani vysokými módními kruhy, takže jeho použití záleží jen a jen na vaší fantazii. Dřevěné hodinky dámské tak mohou podtrhnout jednoduchou krásu vašeho kancelářského kostýmku, zatímco podobný model pro pány udělá skvělou službu při nákupech ve městě i při důležitých pracovních schůzkách.

Tip na článek:  Natírám, natíráš, natíráme

A nenechte se mýlit, vaše zápěstí tím trpět nebude – vždyť každý jednotlivý model neváží víc než několik desítek gramů. Ze dřeva je totiž jenom ciferník, na vaší ruce ho pak udrží odolné pásky z pravé kůže.

Originální dárek pro něj i pro ni

Hodinky BOBO BIRD jsou k dostání v mnoha variantách. S čísly i bez čísel, s přirozenou strukturou dřeva nebo naopak ve zcela nenápadném designu, který prozradí svou inspiraci až na druhý pohled. A nesmí chybět ani hodinky pro páry či třeba dřevěné digitálky. Domů vám dorazí v originální krabičce ze dřeva a papíru s logem společnosti anebo dárkovém pouzdru ze dřeva. Jedinečný kousek si zkrátka žádá i jedinečné balení, jež navíc můžete bez obtíží použít i jako dárek! Vyzkoušejte to a uvidíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *