Vybírejte koberce online podle barev a délky vlasu

Pezibear / Pixabay

Konečně jste objevili byt, který se Vám líbí a je volný k nastěhování? Nyní Vás pravděpodobně čeká nejen stěhování, ale také vybavování nové domácnosti. Kromě nábytku a různých bytových doplňků teď jistě budete také zvažovat, jaký typ podlahy necháte položit do jaké místnosti. Vaše nové bydlení můžete zútulnit také kvalitním kusovým kobercem s vysokým vlasem Shaggy.

Na co dbát při výběru koberce?

Dříve, než se vydáte na nákupy do Vopi nebo se necháte inspirovat nejrůznějšími módními katalogy, měli byste mít v hlavě ucelenou představu o tom, jaké požadavky by měl nový koberec splňovat. Obvykle se totiž do každé místnosti vybírá koberec podle různých kritérií. Na první pohled se totiž může zdát, že se stačí při nákupu rozhodovat podle barvy či materiálu, z nějž je koberec vyroben. Nezapomínejte proto také na to informovat se po konstrukci vlasu a číst symboly na etiketě. Platí přitom, že koberce se střiženým vlasem jsou komfortnější než ty s kobercovou smyčkou. Koberce s kobercovou smyčkou se na druhou stranu lépe udržují, a proto jsou vhodnější například do dětských pokojů. Také si předem rozmyslete, zda se Vám bude více hodit do dané místnosti kusový nebo celoplošný koberec.

Tip na článek:  Vybíráte novou podlahu? Známe výhody a nevýhody jednotlivých variant!

Kde sehnat červený koberec?

Kvalitní koberce rozmanitých tvarů, motivů i barev můžete pořídit na e-shopu společnosti Vopi. Letošní podzim se opět do módy dostává červený koberec. Jejich pestrý sortiment si můžete prohlédnout zde www.vopi.cz/filtr/cerveny-koberec/moderni/. Koberce této barvy se mohou stát chloubou Vašeho obývacího pokoje. Luxusně vypadající červený koberec s vysokým vlasem Vám bude tiše závidět každá návštěva. Červený koberec s geometrickými tvary zase naopak zajmou svou extravagantností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *