Jak a kde vybrat podlahu?

Mariamichelle / Pixabay

Chystáte se stavět či rekonstruovat? Rádi byste vyměnili podlahu a dali vašemu domovu nový plášť, který zaujme každou návštěvu a polahodí nejen vašemu oku, ale hlavně vašim chodidlům? Pak vás bude jistě zajímat, kde hledat skutečnou kvalitu.

Jak vybírat podlahu?

Každý, kdo již někdy vybíral vybavení do domácnosti, ví, že nejde zrovna o procházku růžovým sadem. Nezáleží na tom, zdali vybíráte obklady, okna či nábytek. Vždy byste měli vybírat obezřetně a brát v potaz nejen cenu, ale také kvalitu a design. Pravdou však je, že při výběru takové podlahy byste měli dbát opatrnosti a obezřetnosti dvojnásob. Podlaha totiž o svých uživatelích vypovídá mnoho a mnohonásobně víckrát u ní platí, že je třeba dbát nejen na estetiku, ale hlavně na funkčnost.

V současné době se můžete na trhu setkat s pestrou škálou druhů a typů podlah, které se od sebe liší nejen materiálem, designem a barevným laděním, ale hlavně cenou a kvalitou. Na druhou stranu právě tato široká možnost výběru zajišťuje, že si dle své libosti vybere vskutku každý. Pokud se v tom nepřeberném množství nevyznáte a potřebujete poradit, jak a kde vybírat skutečnou kvalitu, pak se obraťte na studio PODLAHY BUKÁČEK (podlahy České Budějovice a okolí),

Tip na článek:  Vinylová podlaha: Je lepší ji nalepit, nebo položit jako plovoucí?

Laminát, dřevo či korek?

Studio vám prostřednictvím tohoto článku přináší pár tipů, jak na výběr podlahy. Velké množství z nás si při výběru podlahy totiž klade otázku, zdali vybírat laminát, dřevo či korek. Výsledné rozhodnutí většinou spočívá na prioritách člověka, někteří z nás totiž nepovažují podlahu za důležitou investici a jiní se kloní zcela opačným směrem. Pravdou je, že každý z uvedených typů podlah má svoje plusy i mínusy. Například taková laminátová podlaha je chladnější než dřevěná, ale v mnoha případech skvěle poslouží při renovaci bytu. Naopak masivní dřevěná podlaha disponuje dlouhou životností a dokonalým vzhledem, přičemž v současné době jsou velmi oblíbené dřevěné plovoucí podlahy. Po masivních dřevěných podlahách se navíc dobře chodí a ještě lépe se udržují. V neposlední řadě stoupá oblíbenost korkových podlah. Tento typ podlahy zaujme svým přírodním charakterem, pružností a výjimečnou tepelností.

Vysoká funkčnost a výběr dle vkusu

Hledáte-li výrobce či dodavatele podlah s vysokou funkčností, přitažlivým designem a přitažlivou cenou, pak je studio PODLAHY BUKÁČEK pravým řešením pro vás. Ve studiu vám rádi poradí s veškerými problémy, s kterými se při výběru podlahy setkáte. Studio se zabývá nejen prodejem široké škály druhů podlah, ale jeho hlavní činností je také pokládka a renovace podlah.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *