Bezdrátová kamera pohlídá byt během dovolené

Potřebujete domů také hlídače? Potom si nemusíte platit služby externí agentury, protože moderní elektronika je velmi spolehlivá a myslí opravdu na všechno. Odjedete na dovolenou nebo na víkendovou chatu, a přitom budete vědět, že se doma neděje nic špatného. Nezvaní hosté budou hned odhaleni, stačí, aby čočka kamery mířila na vstupní dveře a neunikne vám už vůbec nic zajímavého. Jen zámek nestačí, to ostatně jasně prokazují statistiky vyšetřovatelů. Ne vždy je obydlí chráněno dalšími prvky zabezpečení, přitom klasický zámek na klíč stačí lupičům jen na pár vteřin.

Nepřetržitý monitoring je zajištěný

Žádná přestávka, pauza na kávu nebo spánek totiž není zapotřebí. Bezdrátová kamera je totiž připravená konat svou službu nepřetržitě, hlídání 24/7 je tedy zaručené. PIR čidlo zaručí stabilní dozor nad bytem i během nočních hodin, když majitelé spí a na denní světlo se bude muset ještě dlouho počkat. Díky krytí IP66 může být tato kamera umístěna i venku, protože prach nebo déšť nedostanou příležitost. Díky velmi variabilní pracovní teplotě, která začíná na mínus dvaceti stupních Celsia a končí na plus šedesátce, je možné tento systém používat prakticky po celý rok. Solární panel je další výhodou, nemusíte řešit elektrické kabely, kterých by si nenechavci mohli všimnout a přerušit vedení. Takto bude zařízení ještě nenápadnější.

Tip na článek:  I firemní textil může mít šmrnc, stačí vsadit na specialisty

Podpora velkokapacitních paměťových karet

Novopečené majitele této kamery potěší i podpora paměťových karet s vysokou kapacitou, což neznamená nic menšího než celé hodiny kvalitních nahrávek. Díky neviditelnému přísvitu budete mít přehled i o tom, která zvířata chodí v noci kolem vašich dveří. A možná odhalíte i psa, který chodí na zahradu dělat neplechu. Další informace k tomuto tématu hledejte na cel-tec.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *