Čistota do detailů díky novince na trhu

NickyPe / Pixabay

Rádi byste svou domácnost udrželi čistou opravdu v každém ohledu? Patříte mezi detailisty a perfekcionisty, které dokáže rozházet opravdu každé smítko? Pak jste se ještě nejspíš dostatečně neseznámili s výhodami robotických vysavačů, jež si s podobnými nepříjemnostmi snadno poradí.

Jestliže chcete udělat pro čistý domov opravdu maximum, pak by vám neměla uniknout šikovná novinka ve světě robotických vysavačů – Xiaomi Mi Robot Vacuum. Díky němu už nemusíte být na úklid sami. Stačí mu přenechat volný ring a těšit se po návratu z čisté a dokonale hygienické domácnosti.

Zahraničního původu se nebojte

Značka Xiaomi si v posledních letech vydobyla respekt díky svým levným, přitom však překvapivě všestranným mobilním telefonům. Nezáleží na tom, že je původem z Číny, evropskému trhu dokonale rozumí.

Vychází tak vstříc například požadavkům na „chytré“ ovládání přes aplikaci či na praktické rozdělení úkolů. U větších místností se vysavač sám vrátí na dobíjecí stanici a následně bude pokračovat v úklidu tam, kde předtím skončil. Večer se tedy budete vždy vracet do opravdu dokonale čistého bytu.

Tip na článek:  Nebankovní půjčka je ideální pomoc, když se vám nečekaně rozbije domácí spotřebič

Další báječnou inovací jsou také širokozáběrové kartáče, které se dokáží ke zdi přiblížit až na vzdálenost 10 mm. Potěší vás i vysoký sací výkon či laserový senzor vzdálenosti a další vychytávky.

Nákup bez dlouhého výběru

Všeobecně platí, že vysavače (a to i ty robotické) si vybíráme podle velikosti bytu nebo typu podlah. Ovšem skvělý Xiaomi Mi Robot Vacuum si poradí s koberci i plovoucí podlahou a díky svému chytrému nastavení není omezen ani velikostí obstarávané plochy. Trasu vysávání si jednoduše naplánujete a můžete ji průběžně sledovat i v aplikaci – snadno tak odhalíte případné nedostatky nebo chyby v nastavení. Navíc se tenhle šikovný pomocník díky své výšce 9,6 cm snadno dostane i pod nábytek a do dalších koutů, jež se jinak uklízejí jen velmi těžko. Ocení je tak i domácnosti s malými dětmi, majitelé domácích zvířat a alergici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *