S robotickým vysavačem budete mít uklizeno rychle

jarmoluk / Pixabay
jarmoluk / Pixabay

Nejnovější pomocníky na úklid si určitě hned oblíbíte, protože vám ušetří spoustu času a navíc vám nezáživnou činnost promění v zábavu. Vysávání, vytírání, mytí oken a jiné uklízecí práce vás už nemusí strašit, zvládnete to úplně snadno!

Robotický vysavač pracuje samostatně

Přemýšlíte nad tím, že byste se klidně vzdali věčného vysávání podlahy? Váš sen se splní díky robotickému vysavači, protože stačí vybrat správný program a všechnu práci udělá za vás. Kvalitní robotický vysavač seženete i za dostatečně nízké ceny a nijak extra koupí nenabouráte rodinné úspory. Nabízí se různé typy v moderním vzhledu a nechybí několik barevných variant.

Co umí robotický vysavač? Zcela samostatně se pustí do úklidu a vysaje koberce nebo jiné druhy hladkých podlah. Poradí si s nečistotou lina, plovoucích podlah, parket. Malý pomocník dokonale setře prach a nahradí i suchý mop.

Odstraňování nečistot z podlah probíhá bez vaší přítomnosti. Výkonné typy robotických vysavačů mají několik kartáčů a na zemi nezůstane žádné smítko. Výhodou je, že si samy nacházejí nabíjecí stanici, aby se připravily k dalšímu používání. Stačí tedy umístit nabíjecí stanici na zem, aby sem měl vysavač volný přístup.

Tip na článek:  Rychlá půjčka pro problémové žadatele není problém

Čistá okna během chvilky

Nepříjemné mytí oken se zvládne za malý okamžik, stačí vsadit na skvělé pomocníky. Elektrická stěrka na okna disponuje rozprašovačem, kterým se nastříká mycí přípravek na okno. Poté se okno rozleští stěrkou s hadříkem. Hadříky se mohou sundat a vyprat. Vysavač na okna má zabudovaný akumulátor a nabíjí se elektřinou. Využijete ho nejen na klasická okna, ale také na zrcadla, střešní okna, sprchové kouty nebo na dlaždice. Výhodu je nízká hmotnost a zabudovaný rozprašovač a nádobka na saponát. Čistič oken s odsáváním umožňuje nastříkání vodného roztoku s čističem na okno a rozetření po celém okně. Pak se přiloží stěrka k oknu a svislými tahy se vysává špinavá voda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *