Další „betonové děti“ Prahy – tentokrát ale ve velkém stylu!

Tisíce lidí se každý rok stanou novými obyvateli hlavního města. Jdou sem za vidinou lépe placené práce, možností kariérního růstu, lepšími školami i bohatým kulturním životem. Zejména pro nové obyvatele se staví nové delevoperské projekty, někdy se jim říká betonové děti. Jsou totiž plné energie, nového stylu a prezentují novou generaci bydlení. Co na ně říkáte?

Kvalitu je třeba poznat

O nové byty v Praze nouze není. Jejich dost, vysokou poptávku se snaží uspokojit hlavně developerské společnosti. Čeho je nedostatek? Jsou to byty kvalitní, které se nachází na lukrativních místech. Zájem je o lokality v blízkosti centra i na periferii. Noví obyvatelé prahnou hlavně po moderní vzdušné koncepci bytu, krátké dojezdové vzdálenosti do centra a současně po spojení s přírodou. Mezi projekty je proto potřeba pátrat a umět rozeznat kvalitu od „pouhé“ králíkárny. Velký zájem je o nové byty v Praze 4, 10 a 12.

Tip na článek:  Dodejte svému bydlu šmrnc rustikálním nábytkem


Kompaktní domy za pozornost stojí!

Mezi nejzajímavější projekty patří Belariepark II – Bytové domy MINIMAX na Praze 12 od Sekyra Group, a.s. (více na www.sekyragroup.cz). Bytové domy budou mít zvláštní – kompaktní provedení. Každý dům má jen jedno „jádro“ uvnitř, které slouží jako schodiště a prostor pro výtah. V okolí jsou byty. Díky tomu bylo uspořeno místo a vznikl větší prostor pro samotné byty. Tento projekt nabídne celkem 279 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk, nyní je ve fázi přípravy pro územní rozhodnutí, stavět se začne ještě letos.

Jak uspět?

Developerské společnosti prodávají byty ihned po schválení projektu. Podívejte se na tento prodej bytů v Praze od zmíněného developera Sekyra Group. Jestliže chcete koupit byt na lukrativní adrese, nesmíte s rozhodováním dlouho otálet. Vyplatí se vám, pokud si dopředu uděláte jasno ve financích. Banky rozhodně neposkytnou hypoteční úvěr každému. Na co si dát při vyřizování hypotéky pozor, radí tento článek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *