Designové koupelny LE BON

MikeBird / Pixabay

Ať už bydlíte ve velkém domě, luxusním bytě nebo malé garsonce, designová koupelna vdechne kouzlo každému domovu. Pokud i vy toužíte po stylové koupelně, kde se při sprchování budete cítit jako v luxusních lázních a při umývání obličeje jako v trendy salónu, pak se nechte inspirovat následujícím článkem.

Kde hledat skutečný styl a kvalitu?

Vytvoření designové koupelny může zvládnout každý z nás. Stačí k tomu najít kvalitní koupelnový nábytek, což povětšinou znamená najít kvalitního dodavatele. Tím se vám může stát společnost LE BON zabývající se výrobou kvalitního a designového koupelnového nábytku.

Kdo je LE BON?

LE BON je značka, která za dvacet let působnosti vyrostla z garáže a jednoho zaměstnance ve společnost s vlastním showroomem a dílnou. Společnost LE BON za vás již od roku 1996 sleduje trendy v designu, architektuře, materiálech a technologiích, která naslouchá svým zákazníkům, neustále se učí, přemýšlí a díky skvělému zázemí výrobní technologie a zručným řemeslníkům vytváří kvalitní koupelnový nábytek. Společnost pracuje s novými materiály, které kombinuje s tradičním řemeslem, neustále vyvíjí nové řady produktů a zamýšlí se nad novými, funkčními konstrukcemi. Tato vizi umožňuje LE BON neustále posouvat hranice provedení a překvapovat novým přístupem.

Tip na článek:  Chcete hebký hřejivý župan jako z reklamy? Vsaďte na wellsoft

Nabídka LE BON

Společnost LE BON přešla od svých začátků, kdy disponovala širokou nabídkou koupelnového nábytku (od ekonomického po luxusní), k vytvoření užší nabídky pro střední a vyšší segment, díky čemuž může nyní nabízet luxusní nábytek s charakteristickým rukopisem a propracovanými detaily, a to nejen do koupelen, ale i do kuchyní a dalších prvků interiéru. Jejich nábytek je inspirativní i nadčasový a dokáže z vašeho interiéru vytvořit designové místo plné klidu, v němž se vám bude skvěle relaxovat.

Koupelny LE BON

Produkty z řady Neobyčejné koupelny LE BON představují skutečný skvost vytvořený z kombinace klasických materiálů na výrobu nábytku (např. několikavrstvé lakované povrchy nebo dřevěné dýhy) a netradičních či úplně nových materiálů (sklo, plech, kompaktní laminát a další) s dominantními užitnými vlastnostmi a okouzlujícím vzhledem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *