Domácí pomocníci, kteří nám usnadní úklid

cleaning-268126_1920
Domácí pomocníci, kteří nám usnadní úklid

Pravidelnému úklidu a údržbě domácnosti se nevyhne nikdo z nás. Pokud máme navíc v domácnosti alergika, malé děti nebo domácí zvířátka, je potřeba provádět úklid častěji a důkladněji. Máme pro vás pár tipů na domácí pomocníky, kteří vám úklid domácnosti výrazně usnadní.

Křišťálově čistá okna

Jednou z nejméně oblíbených domácích činností je mytí oken. A není se čemu divit. Když už se blížíme do cíle, objeví se na okně další zákeřná čmouha. Se šmouhami na oknech si hravě poradí robotické čističe oken. Ti jsou vybaveni speciální technologií, která automaticky vypočítá dráhu čištění, detekuje okraje a poradí si s rámy skel. Vy se mezitím můžete věnovat příjemnějším činnostem. Dopřejte si luxus zářivě čistých oken.

Čištění koberců a vysávání

Pro důkladné odstranění všech nečistot a prachu je zapotřebí kvalitní vysavač. Ale jak vybrat vysavač? Současný trh nabízí velké množství různých typů vysavačů, přes automatické (robotické) vysavače, které vám podlahy vyčistí bez vaší přítomnosti, tak vysavače s vysokým výkonem pro velké plochy.

Nabídka vysavačů je opravdu široká a tak se nebojte být nároční. V nabídce jsou klasické vysavače sáčkové, vysavače bezsáčkové určené pro úklid celého bytu a samozřejmostí jsou i vysavače ruční či tyčové, které povětšinou slouží k lokálnímu úklidu. Skvělou volbou mohou být například vysavače Vorwerk, které patří mezi špičku ve světě.

Tip na článek:  Má vaše plochá střecha potíž se zatékáním? Víme, kde je problém

Jestliže nemáte čas nebo chuť na důkladné vysávání, pořiďte si robotický vysavač. Robotické vysavače dokáží díky inteligentní vizuální navigaci, ovládání robota přes mobilní telefon a Wi-Fi připojení uklidit celou vaši domácnost. Vysávají až dvě hodiny a v případě potřeby se automaticky vrátí do své domovské základny, aby dobil baterie a mohl pokračovat v úklidu.

Snadné žehlení

Přestaňte se hodiny hrbit nad žehlícím prknem. Dalším krokem v evoluci procesu žehlení jsou žehličky s parním generátorem. Přináší jednodušší, rychlejší a efektivnější způsob jak se s touto nepříjemnou povinností vyrovnat. S jejich pomocí je žehlení procházkou růžovým sadem a vašemu oblečení bude poskytnuta ta nejlepší péče.

Dokonale čistá podlaha

Jistě se všichni shodneme, že vytírání nikoho nebaví. A pokud ano, asi zatím neobjevil kouzlo aktivního odpočinku s kamarády nebo rodinou. Pokud patříte do první skupiny lidí, pak jistě oceníte skvělého robotického pomocníka. Ten vás zcela zbaví starostí s vytíráním a poskytne čas na daleko příjemnější věci. Konec otravného vytírání máte na dosah.

Pro rychlý úklid

Jsou chvíle, kdy ani ta největší hospodyňka nemusí být v kondici. Ale právě v tuto chvíli k vám zavolá kamarádka, že je kousek od vašeho bytu a mohla by se stavit na kávu. Díky tyčovým vysavačům budete mít vysáto během několika vteřin. S ručním vysavačem se zbavíte i prachu, drobků na stole nebo v rohu gauče. Díky své velikosti a skladnosti si našli místo v mnoha domácnostech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *