Profi kalibry a měřidla

blickpixel / Pixabay

Zabýváte se výrobou a musíte hodně řezat? Kde se řeže, tam se i měří! Profesionální kalibry a měřidla se dají sehnat v nejrůznějších variantách do kteréhokoliv provozu. Vybírejte si frézy, měřidla a kalibry splňující nejpřísnější kritéria pro jakost.

Kalibry a měřidla s maximální přesností

Dodržování rozměrů hraje velkou roli. Chybné měření může znamenat velkou finanční ztrátu pro podnik. V tomto případě se doporučují měřidla od profesionálů, kteří dodávají kvalitní produkty s důrazem na přesnost. K dispozici je mnoho druhů měřidel, aby bylo možno uspokojit každou potřebu měření. Široký výběr je umožněn z obsáhlého katalogu, kde se nabízejí válečkové kalibry, nastavovací kroužky, třmenové kalibry a různé typy závitových kalibrů a kroužků.

Měřidla pro všechny obory

Nebudete riskovat špatné měření, když si vyberete správně – pokud si nevíte rady, zeptejte se a dostane se vám užitečných rad od odborníků. K velmi vyhledávaným měřidlům patří posuvná měřítka, která jsou k dostání v několika druzích. Moderní jsou digitální posuvná měřidla. Mikrometry dovedou změřit malé předměty s velkou přesností – u analogových se měří s přesností na 0,01 mm, u digitálních na 0,001 mm. Měřený rozměr se díky nim určí podle délky mikrometrického šroubu. Měřidla obsahují dva doteky – jeden pohyblivý. Snadnější práce je s digitálními mikrometry, protože naměřené hodnoty se ukazují na displeji.

Tip na článek:  Kvalitní střecha jako základ komfortního bydlení

Rychlé dodání kalibrů a měřidel

Web společnosti www.nastroje.cz obsahuje mnoho druhů kontrolních kalibrů a měrek pro všechny druhy závitů. Široký výběr profi nástrojů zahrnuje kroužky pro vnější závity, trny pro vnitřní závity. Nechybí dodávky kompletního sortimentu kalibrů včetně NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp a jiných. K výhodám patří rychlé dodání díky naskladněnému zboží, výhodná cena a možnost konzultace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *