Moderní 3D povlečení zkrášlí vaše postele

ErikaWittlieb / Pixabay

Dobrý spánek ovlivňuje i přikrývka. Pokud je povlečení na polštáře a přikrývky příjemné na dotek, budete spát určitě lépe než pod hrubou či kousavou látkou. Dnes už nemusíte brát jakékoliv povlečení, ale lze si vybírat z mnoha modelů a pěkných motivů.

Pěkné designy pro děti i dospělé

3D provedení vypadá skutečně jako živé a vaše postele mohou zdobit nejrůznější vzory. Povlečení 3D v akci vám navíc dává záruku, že můžete vybírat za skvělé ceny. Dětem můžete pořídit oblíbené pohádkové postavičky a zvířata. Vyhledávané jsou především kočky, sloni a tygři. 3D motivy květin na povlečení vám mohou připomínat skutečnou louku nebo zahrádku. Povlečení 3D přináší také výrazné motivy měst. Vyspat se můžete pod noční Paříží, Eiffelovou věží, New Yorkem, Londýnem, Dubají nebo pod Manhattanem.

Výběr povlečení podle materiálu

K příjemnému pocitu z povlečení nestačí pouze barevné provedení a vzhled, ale nejdůležitější je výběr správného materiálu. Všímejte si také údajů na cedulkách týkajících se potřebné péče a nároků na praní, aviváž, žehlení apod. Povlečení s fototiskem se nejčastěji nabízí v bavlněném provedení. Bavlna je vděčným materiálem s výbornou savostí. K výhodám patří její pružnost, měkkost a dobrá hřejivost. Povlečení z flanelu je jemné, hřejivé a příjemné na dotek. Hodí se hlavně pro chladné období roku, protože dobře izoluje teplo a vyniká vysokou savostí. Údržba je rovněž o něco náročnější.

Tip na článek:  Proč rekonstruovat výtah, když ještě jezdí?

Jestliže hledáte povlečení s nízkými nároky na údržbu, vybírejte si provedení z mikrovlákna. Pevná vlákna mají vysoké absorpční schopnosti. Mikrovlákno bude během zimy udržovat tělesnou teplotu a v létě chladit. Kvalitní jsou krepová povlečení s dobrou izolací a savostí. Krep a mikrovlákno jsou však materiály, které nemusí vyhovovat každému.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *