Tipy pro nákup bytového textilu pro skutečné milovníky detailů

Bytový textil
Sh1ra / Pixabay

Snad žádné jiné doplňky se na konečném vyznění vzhledu našeho domova nepodílí tak, jako právě ty textilní. Záclony, dekorační polštářky nebo třeba přehozy na postel dokážou vykouzlit tu správnou atmosféru téměř bez námahy. Musíte však vědět, jak na to.

Chcete-li svůj domov zařídit skutečně originálně, zapomeňte na nákup bytových textilií v běžných nábytkových řetězcích, které jen zřídkakdy reflektují nejnovější trendy, a když, tak se značným zpožděním. Inspiraci hledejte u odborníků, mezi něž patří například Marie Bártová a její bytový textil České Budějovice.

Specializovaných služeb jejího designového studia využívají spokojení zákazníci již více než 20 let.  Najdete zde především bohatý výběr závěsů, rolet a žaluzií, ale nechybí ani klasické i moderní záclony či stylové japonské zástěny.

Chcete skutečnou kvalitu? Pozvěte si odborníka domů!

Ideálně zvolené textilní doplňky by měly ladit s interiérem v dokonalé harmonii. Důležité jsou i zdánlivé detaily. Například několik centimetrů navíc snadno způsobí, že budou vaše nové závěsy na okně až příliš hustě nařaseny nebo že budete o svůj nový paraván zakopávat při každém kroku.

Tip na článek:  Řekněte stop plastovým židlím na zahradách

Marie Bártová proto, budete-li mít zájem, pošle svého odborníka až k vám domů, kde všechno profesionálně a především maximálně přesně zaměří. Pomůže vám i se správným výběrem vzorů, materiálů a dalších náležitostí, nebudete-li si vědět rady. Za tuto službu navíc nic neplatíte, a přitom získáte jistotu dokonalého provedení po všech stránkách.

Oceníte rovněž velmi široký výběr produktů od ověřených dodavatelů spojujících tuzemské i evropské výrobce splňující bez výhrad ty nejvyšší standardy kvality střihů i použitých materiálů. Navštívíte-li studio bytového textilu osobně, můžete se o nabízených službách přesvědčit na vlastní oči. Nebo zavítejte na internetové stránky Bartova-bytovytextil.cz a načerpejte inspiraci alespoň na dálku. Určitě tu objevíte množství nových nápadů do vašeho interiéru, které vaše bydlení oživí a zútulní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *