Venkovní vířivka v zimě zahřeje, v létě osvěží

Mollus-swim-spa-canadian-spa
Máte vlastní zahradu, ale máte stále pocit, že jí něco chybí? Nechcete na své zahradě trávit čas pouze okopáváním záhonů a přáli byste si užívat si její krásy i jinak? Pak by vás mohla zaujmout možnost pořízení vlastní vířivky. Po náročném dni na zahradě, kdy se budete věnovat jejímu zkrášlování, vám venkovní vířivka poskytne zasloužený odpočinek a relaxaci.

Vířivka na vaší zahradě může sloužit pro originální rodinné oslavy a večírky, nebo si ji můžete užít v klidu sami pro sebe. Venkovní vířivku velmi ocení i vaše děti.

Jakou venkovní vířivku zvolit?

Při výběru venkovní vířivky je nejprve třeba zvolit místo, kam ji budete chtít umístit. Pro nerušenou relaxaci budete pravděpodobně chtít vaši vířivku skrýt očím vašich sousedů. Místo pro vířivku bude tedy zároveň určující, co se týče její velikosti.

Tip na článek:  Luxusní bydlení na Praze 6 nese název Rezidence Šafránka

Při nákupu venkovní vířivky je také nutné vybírat obložení z materiálů, které jsou vhodné pro venkovní využití.

Měli byste také předem myslet na dostatek prostoru kolem vířivky pro snadnější manipulaci s termokrytem a pohodlný vstup do vířivky.

V případě, že bude vířivka určena různě vysokým osobám, zvolte model se sezením různých výšek.

Specializované prodejny

Vířivku, ať už pro vnitřní nebo vnější využití, vybírejte vždy u autorizovaného prodejce s dlouholetou praxí. Nejenže si vířivku budete moci dobře prohlédnout, ale odborný personál vám ochotně poradí s výběrem vířivky právě pro vás, a bude myslet i na okolnosti, které by vás možná ani nenapadly.

SPA Studio, s. r. o.

Jedním z předních prodejců vířivých van světové kvality je v ČR SPA Studio, s. r. o. Zaměřuje se zejména na americké vířivé vany značky Canadian Spa International®. S výběrem ideální vířivky vhodné pro vaši zahradu vám pomůže odborný tým v showroomech v Praze, v Ostravě nebo v Mladé Boleslavi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *