Dřevo, nebo plast? U oken na tom záleží

Od kvalitních oken očekáváme především dlouhou životnost, bezpečnost, snadnou údržbu a samozřejmě i úsporu nákladů na energie. A plastová okna tohle všechno splňují na jedničku.

A jaké jsou zkušenosti specialistů z Oknoplastpn.cz? Ještě nedávno patřila dřevěná okna České Budějovice prakticky k ničím nenahraditelným stálicím. Estetika dřeva dominovala všem objektům, u nichž majitelům záleželo na jejich jedinečném vzhledu. To se však s nástupem moderních technologií změnilo.

Rozdíl na první pohled nepoznáte

Dnes už mají plastová okna České Budějovice tak povedený dekor, že je od jejich předlohy téměř nepoznáte. Imitace dřeva je perfektní a rozdíl je vidět obvykle jen při bližším průzkumu a na pohmat, což vede některé majitele nemovitostí právě k nákupu dřevěných oken. A to i přesto, že je nutné jejich rámy čas od času natřít a počítat i s vyšší cenou při pořízení.

Výhody jsou tedy jasné. A nevýhody? O něco menší životnost než v případě kvalitního dřeva (ovšem i tak přesahuje 20 let) a náročnější výroba co do ekologie.

Kvalitní okna z platu od Oknoplastpn.cz využívají pro svou výrobu ty nejkvalitnější německé profily přímo od renomovaného výrobce INOUTIC, SCHÜCO. K mání je rovněž celoobvodové kování ROTO NT a značka SIGENIA s bezpečnostními prvky.

Dopřejte si i kvalitní dveře

Ty vždy vybírejte podle toho, z jakého materiálu máte vyrobena okna. Dřevěné dveře České Budějovice se skvěle hodí k oknům ze dřeva a naopak. Není nutné se bát nedostatečně atraktivního vzhledu.

Moderní plastové dveře České Budějovice vám nabídnou množství použitelných variant a velkou rozmanitost skel, výplní i ozdobného kování. Můžete si tak vybrat přesně takový model, který nejlépe doplní vaši fasádu či interiér. Na stránkách Oknoplastpn.cz jsou v nabídce dýhované i fóliované typy, stejně jako dveře protipožární a protihlukové. A nechybí ani ty posuvné, určené do pouzdra či na garnýž. Stačí si vybrat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *