Výhody bezrámového zasklení pro vaši domácnost

Výhody bezrámového zasklení pro vaši domácnost
Výhody bezrámového zasklení pro vaši domácnost

Moderní architektonické styly volají především po vzdušnosti a maximalizaci slunečního světla dopadajícího dovnitř místnosti. A bezrámové zasklení si umí perfektně poradit s obojím. Zajímá vás, jaké jsou jeho výhody?

Nejčastěji najdeme bezrámové zasklení na lodžiích a balkonech u nízkoenergetických nebo pasivních domů. Je-li provedeno správně, může vyvolat jedinečný dojem celoskleněné plochy, jež ani v nejmenším nenaruší ceněný kontakt s okolní přírodou v podobě přívětivého výhledu.

Jedinečná estetika z Vídně

Není divu, že u našich jižních sousedů je tento moderní styl zasklení stále oblíbenější. Důraz je kladen především na použití kvalitních materiálů – izolační trojsklo minimalizuje úniky tepla a díky technologii zabudování do stavby je zároveň i vysoce odolné. Tabule skla vždy zabírají celý svěřený prostor (od stropu k podlaze, ode zdi ke zdi), takže bez potíží odolají i náročným povětrnostním podmínkám.

Tento systém nelze otevírat ani vyklápět, což však nebrání plnohodnotnému prosvětlení místnosti, jež působí skutečně velmi příjemným a přirozeným dojmem. Kvůli náročnosti použitých technologií i celého postupu, náchylného k nepříjemným chybám, však vždy volte odborníky, kteří mají s tímto typem zasklívání zkušenosti.

Tip na článek:  Další „betonové děti“ Prahy - tentokrát ale ve velkém stylu!

Sázka na kvalitní služby se vyplatí

Odborníci ze sklenářství České Budějovice sbírají své know-how již hezkou řádku let, a to zejména za hranicemi. Příklady jejich bezrámového zasklení můžete vidět například na moderních novostavbách v okolí Vídně.

Navíc vám mohou nabídnout i další špičkové ukázky práce se sklem. Velmi oblíbené jsou například i skleněné obklady do kuchyně nebo efektivní rozšíření obytné plochy domu za pomoci moderních zimních zahrad a pergol. Bohatá skladová zásoba materiálů i používání nejmodernější techniky a postupů zaručí, že budou všechny zakázky provedeny rychle a přesně podle vašich představ. Vyzkoušejte to i vy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *