Kvalita se o vaši zahradu postará sama, tedy skoro

Kvalita se o vaši zahradu postará sama, tedy skoro
Kvalita se o vaši zahradu postará sama, tedy skoro

Když jste poprvé vstoupili na svěže zelený trávník své zahrady, určitě jste si nepředstavovali, že na ní budete muset trávit hodiny tvrdé práce jen proto, abyste si za odměnu mohli dopřát pár okamžiků příjemného odpočinku. Ale máme pro vás dobrou zprávu: nikdy není pozdě vsadit na kvalitu a minimalizovat dřinu jednou provždy.

Kvalitní nářadí šetří čas i energii

Ať už vlastníte rozsáhlý pozemek nebo jen pár metrů dvorku, bez některých nástrojů se při jejich údržbě zkrátka neobejdete. Nutností jsou třeba robotické a benzinové sekačky, které garantují rychlé a především správné sekání malých i velkých prostor. Z přídavného vybavení se budou hodit zejména objemné koše pro zachycení maximálního množství trávy a větviček a samozřejmě ostré nože zvládající bez údržby velké množství pracovních cyklů. A musíte-li obhospodařovat opravdu velké plochy, určitě u vás nebudou zahálet ani praktické zahradní traktory.

Tip na článek:  Jaký regál a regálovou sestavu zvolit?

Křovinořez se uplatní všude tam, kam se sekačka nedostane

Možná vám investice do tohoto pomocníka přijde na první pohled zbytečná, my vás však přesvědčíme o opaku. Dobře navržené křovinořezy toho totiž umí opravdu hodně:

  • upraví výšku trávy i v členitém a špatně přístupném terénu
  • pomohou při pečlivém zastřižení trávníků u okrajů chodníků, lemů pěšin, ohraničení plotu apod.
  • vejdou se i do úzkých prostor mezi záhony nebo stromy, kam se běžné sekačky nedostanou

Náš tip: Dbejte na své bezpečí a vybírejte si výhradně modely s praktickým ochranným krytem odklánějícím odletující kamínky směrem od obsluhující osoby. A nezapomeňte také na ergonomické provedení a co nejnižší váhu, jež vám umožní udělat vše potřebné v krátkém čase a bez větší námahy.

Pily, které se učí od profíků

Jaké řetězové pily jsou nejlepší? Přece takové, u nichž byly všechny jejich vlastnosti i samotná konstrukce prověřeny v těch nejnáročnějších podmínkách – při profesionální těžbě dřeva. Přesně tak totiž postupuje při výrobě těchto pomocníků osvědčená značka Husqvarna. Svou kvalitou a spolehlivostí přesvědčí i ty nejnáročnější majitele zahrad. Přijďte se o tom přesvědčit k autorizovanému prodejci HUTAB s.r.o., kde si můžete všechny nabízené kousky osobně vyzkoušet!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *