Nevíte si rady s návrhem zahrady? Spolehněte se na profesionály v oboru

Rádi byste se každý den po práci ponořili do svěží zeleně perfektně upravených stromků a keřů před domem? Nebaví vás sekat trávník, ale přesto neodoláte poležení na měkkém a voňavém pažitu? Potřebujete zkrášlit předzahrádku nebo okolí svého domu? Nemusíte se spoléhat jen na vlastní síly a um.

S tím vším vám pomohou zahrady Topol, působící v oblasti Hradce Králové a Pardubic (Východní Čechy). Hlavní náplní nabízených činností tvoří zahradní architektura, jinými slovy – jejich doménou jsou návrhy a realizace zahrady. Vytvoří vám přesně takové místo pro odpočinek, jaké si budete přát.

Jde to i bez starostí

Specialitou, kterou nabízejí, jsou i zahrady na klíč. V rámci této služby získáte vše – od architektonického návrhu, přes samotnou kompletní realizaci až po finální předání zahrady, vyhotovené přesně podle vašeho přání.

Na trhu se pohybují už přes dvacet let, takže návrhům a realizacím zahrad opravdu rozumí. Díky ním může opravdu krásná zahrada vévodit vašemu pozemku již během několika dní. Těšit se můžete na různé varianty návrhu zahrady na klíč, z nichž si jednoduše vyberete, případně nejsympatičtější návrh ještě společně s architekty upravíte do finální podoby.

Tip na článek:  Jak zatočit s mechem

Problémem není naprosto nic. Máte své oblíbené květiny, stromky a keře? I ty lze zahrnout do plánu – a to v té nejlepší kondici. Nespoléhejte na malé sazeničky z obchodů, zahrady Topol vám zajistí  potřebnou vzrostlou zeleň přímo na míru.

Když chcete jen opravit nebo udržovat pozemek

Ovšem problémem nejsou ani dílčí práce v okolí vašeho domu. Sháníte nové travní koberce, které by nahradily zničenou trávu například po těžké technice či po volně pobíhající psech? Zahrady Topol si s tím poradí.

A zajistí vám v případě zájmu i kompletní servis, do něhož spadá i celoroční údržba zahrady. Zeleně v okolí svého domu si tak můžete užívat opravdu bez starostí A kde zjistit více? Jděte na stránky Zahrady-topol.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *