Pořiďte svým dětem suprové hračky na zahradu. Co vám nesmí chybět?

Máte v plánu strávit celé léto na své zahradě a užívat si sluneční paprsky? V takovém případě musíte myslet i na své děti. Ty totiž moc dlouho nevydrží jen tak nečinně odpočívat. Chcete mít od nich klid? Víme, díky čemu ho získáte!

Multifunkční konstrukce

Vyjmenovat všechny zajímavé hračky by vydalo na samotnou knihu – přece jen si můžete pořídit zahradní houpačky, koupací sudy, dětská pískoviště, Montessori naučné hračky, ale i celá workout hřiště a tak dále.

My se nyní podíváme na komplexní konstrukce, kde najdete několik zábavných disciplín najednou. Typickým příkladem je třeba Dětský domeček Monkey´s Home Chatrč pirát Bart. Jedná se o vyvýšený dětský domeček se zvonečkem a poštovní schránkou.

Cestou nahoru se do něj vaše ratolesti dostanou buď s pomocí dřevěného žebříku, nebo lezecké stěny. Cestou dolů se zkrátka sklouznou po plastové skluzavce. Dole na ně čekají dvě houpačky a pod domečkem i pískoviště. Na zadní stranu domečku lze snadno připevnit obruč pro basketbalový míč.

Zkrátka a dobře – na několika málo metrech čtverečních najdete stovky a stovky hodin zábavy.

Domek i pro dospělé

Musíte se na své zahradě dívat na polorozpadlou starou chatku? V tom případě přichází nejvyšší čas na její nahrazení. V tomto ohledu jsou nejlepší a nejrychlejší volbou skládací zahradní domky, které fungují podobně jako nábytek.

Prostě a jednoduše si zvolíte požadovaný kus (některé mají přes 40 metrů čtverečních užitné plochy), necháte si ho doručit a poté ho za jeden víkend sestavíte s pomocí přehledného návodu. Získáte poctivou chatu z masivního dřeva, s plastovými izolačními okny a solidními dveřmi. Taková konstrukce vám bude bez problémů sloužit klidně i celá desetiletí.

Mrkněte se na webové stránky pod výše vloženým odkazem. Tam najdete svůj budoucí domek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *