Sháníte vážně rychlý a spolehlivý internet bez výpadků?

Prohlížíte si dennodenně internet? Streamujete? Stahujete jako o závod? Nebo hrajete online hry? Ať tak, či onak, potřebujete opravdu rychlé a stabilní připojení. Na co si musíte dávat pozor a kde najít kvalitní služby?

Zkontrolujte si rychlost

Počítejte s tím, že celá řada tuzemských poskytovatelů si s vámi dohodne určitou rychlost připojení, kterou poté nedodržují. Vy si naštěstí reálnou svižnost připojení můžete snadno zkontrolovat. Jak?

Mrkněte se na webové stránky Zrychluj.cz. Vpravo nahoře uvidíte tlačítko „Měření rychlosti“. Po jeho rozkliknutí se před vámi objeví bleskurychlý test. Klikněte ještě na jedno tlačítko a v mžiku se dozvíte, jak na tom jste. Nemusíte přitom vůbec nic dělat, pouze chvíli čekat.

Nejste spokojení a potřebujete změnu? Pak přichází na řadu ověření odborníci z výše zmíněné společnosti. Ti poskytují připojení na 99 % rozlohy celých Čech. Do pouhých 24 hodin od telefonátu k vám přijedou, nainstalují modem a vše připojí – a to zcela zdarma.

Tip na článek:  Pozvěte do své koupelny barvy a vzdušnost díky nápaditým obkladům

Zvolte si správný balíček

Pro opravdu pořádný zážitek z hraní, stahování, streamování i dalších činností si musíte vybrat nejvhodnější balíček. Na webových stránkách internet v Mladé Boleslavi najdete spoustu zajímavých balíčků. My si představíme tři nejběžnější:

  • Základní balíček S – správné řešení na chatu nebo do nenáročné domácnosti s jedním či dvěma lidmi. Nabízí rychlost stahování 250 Mb/s a rychlost nahrávání 250 Mb/s. Stojí 399 Kč měsíčně.
  • Standardní balíček M – ideální volba do běžné domácnosti, kde sledujete filmy, občas něco stáhnete nebo si zahrajete online hru. Nabízí rychlost stahování 500 Mb/s a rychlost nahrávání 500 Mb/s. Stojí 499 Kč měsíčně.
  • Prémiový balíček L – nejlepší varianta pro náročné streamery, internetové podnikatele a milovníky stahování. Nabízí rychlost stahování 1 000 Mb/s a rychlost nahrávání 500 Mb/s. Stojí 699 Kč měsíčně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *