Hledáte bydlení? Máme pro vás tipy na půvabné rezidenční projekty v Praze

Je vaším snem pohodlné bydlení v atraktivní lokalitě, kde byste měli zaručeno dostatek soukromí a přitom odtud bylo tzv. všude blízko? Jen neradi se odstřiháváte od tepající šňůry velkoměsta, ale zároveň nedáte dopustit na nádhernou přírodu a zelené okolí? Na Vackově pro vás mají přesně to, co potřebujete.

Jde o nové byty Praha 3 – rezidenční bydlení, vystavěné a nádherné lokalitě Na Vackově. Leží blízko Žižkova a pokud ji něco charakterizuje, pak příroda všude, kam se podíváte. Rezidenční projekty tu vyrostly hned dva – starší Byty na Vackově a novější Byty u parku na Vackově. A právě na ty nové byty Praha u parku se podíváme blíže.

Proč právě u parku?

Důvod je jednoduchý. Společnost Metrostav Development se jednoduše rozhodla využít blízkého parku Židovské pece a svoje novostavby Praha 3 koncepčně propojila právě s ním. Všechny své developerské projekty navíc svěřuje odborníkům na městskou architekturu, konkrétně za tímto stojí pražské architektonické studio Architecture Interior Project, jehož úkolem bylo volně navázat na již hotové byty v této lokalitě.

Tip na článek:  Jak najít bydlení v Plzni

Na co se můžete těšit?

Tyhle novostavby Praha vám toho mohou nabídnout opravdu hodně. K dispozici budete mít:

  • 272 bytů a dva ateliéry,
  • s dispozicemi 1+kk až 5+kk.

K dispozici vám je skvělá občanská vybavenost i perfektní dostupnost po celé Praze. Ať už jste rodinný typ nebo raději žijete single a oddáváte se svým koníčkům, tady si určitě přijdete na své. A do živé náruče metropolitní přírody to máte také jen kousek.

Ale neváhejte dlouho. Vždyť ty nejlepší byty Praha mizí z nabídky opravdu ohromující rychlostí. Využijte příležitosti a vyberte si z dosud neomezené nabídky přesně takové bydlení, jaké jste si vysnili. Zjistěte více na stránkách Metrostavdevelopment.cz. Pokochejte se galerií už realizovaných projektů a zajistěte si své nové bydlení ještě dnes. Jde o příležitost, které se hned tak opakovat nebude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *