Nepromeškejte prodej rodinných domů a bytů v Solnici

Nabídka nemovitostí není nijak pestrá a ty nejlepší byty či domy mizí rychlostí blesku. Rozhodně by vám tak neměla uniknout informace o prodeji rodinných domů a bytů s lukrativní lokalitě v Solnici. Co všechno je do projektu zahrnuté a jaké jsou výhody nabízených nemovitostí? To se dozvíte přímo v článku.

Moderní pasivní rodinné domy

V lokalitě Solnice je připraveno 26 rodinných domů. Všechny splňují nároky na efektivní izolaci a využívání energie. Prodej domů Solnice tak nabízí moderní pasivní řešení, kdy pořízením takové nemovitosti v budoucnu ušetříte právě za energie. V kontextu aktuálně velmi vysokých cen energií se to jeví jako výborné řešení, jak ještě stihnout výhodnou nabídku v zajímavé lokalitě s dostatkem pracovních příležitostí. Stačí se podívat, jaké rodinné domy jsou stále volné.

Tip na článek:  Jaké možnosti nabízejí moderní interiérové dveře?

Úsporné byty za zajímavé ceny

A kdo zrovna netouží po vlastním domě, ale raději si budete užívat klid a pohodu při bydlení v bytě, toho jistě potěší i nabídka bytů. Těch je pouze 16, takže je dobré s případnou rezervací neotálet. Budete si moci vybrat velikost bytu i podlaží, které by vám nejlépe vyhovovalo. Součástí jsou i krásné terasy. V rámci příplatku si můžete pořídit také sklepní kóji a parkovací stání.

Nečekejte s nákupem nemovitosti na vrchol krize

Aktuálně jsou nákupy nemovitostí stále velmi skloňovaným tématem. A to i díky rostoucím sazbám hypotečních úvěrů. Rozhodně se tak vyplatí příliš dlouho nečekat, ale naopak včas jednat. Uvidíte, že se vám to z dlouhodobého hlediska rozhodně vyplatí například více než rekonstrukce bytu Praha. V případě rekonstruování totiž mohou být náklady výrazně vyšší než vaše předpoklady. U koupě nového bytu máte jistotu, že ho pořizujete již za konečnou cenu a po dlouhou dobu nebude vyžadovat žádné další investice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *