Hledáte interiérové dveře do bytu? Nejoblíbenější jsou prosklené! Přinášíme pár tipů

Interiérové dveře do bytu

Přemýšlíte, jak prosvětlit Váš interiér? Nemusíte bourat stěny, ani zvětšovat okna. Stačí vyměnit plné dveře za prosklené. Tím pustíte nejen světlo do temných chodeb, ale dodáte vašemu interiéru nový vzhled.

Velkou výhodou prosklených interiérových dveří je jejich univerzálnost. Perfektně se hodí jak do moderně laděných interiérů, tak do tradičně vybavených domácností. Díky velkému množství dekorů si vybere opravdu každý. Vyhrát si můžete i se sklem, které dveře z části vyplňuje. Můžete zvolit sklo čiré, matné nebo dokonce barevné. To může být navíc doplněno nejrůznějšími vzory.

Abychom Vám zjednodušili vybírání, máme pro Vás 3 tipy na osvědčené výrobce prosklených interiérových dveří.

Interiérové dveře Porta Doors

Porta Doors dodává kvalitní dveře už více než 20 let. Využívá nejnovější trendy a moderní technologie, aby ve vašich futrech lítaly vždy jen precizně zpracované dveře. Ty jsou vyráběny z vysoce kvalitního vrstveného dřeva (rám), výplň může být z papírové voštiny, děrované nebo plné dřevotřísky. Můžete volit mezi třemi povrchovými úpravami (dýhou, laminátem a fólií) a různými možnostmi prosklení z tvrzeného skla (matné, čiré, zvrásněné) v jednolité nebo rámečkové variantě. Vyznačují se vynikajícím poměrem kvality a ceny.

Tip na článek:  5 největších výhod dřevěných euro oken

Interiérové dveře Invado

Invado vyrábí dveře s jedinečnou povrchovou úpravou a zaoblenými hranami. Díky speciální technologii založené na spojování povrchové úpravy mimo okraj půldrážky, nejsou viditelné žádné spoje. To zaručuje bezpečné používání a dlouholetou živostnost. Invado myslí i na nižší cenové kategorie a vyrábí takové interiérové dveře, jejichž design odpovídá jeho dražším verzím. Liší se pouze provedením. Je jednodušší a odpovídá běžným potřebám domácnosti. Aktuálně (v den vydání článku) můžete na www.plancher.cz rámové interiérové dveře Invado zakoupit od 2400,-, navíc dostanete zárubeň a kliku ZDARMA!

Interiérové dveře Invado

Interiérové dveře Vasco Doors

Dveře Vasco Doors jsou jedničkou díky své bytelnosti. Jejich kvalitně zpracovaný rám, tvořící kostru dveří, je jeden z nejpevnějších na trhu. Díky tomu mají interiérové dveře Vasco Doors několikanásobně delší životnost. Inovativní technologie umožňují potažení laminátem nebo fólií jedním tahem. Nevznikají tak žádné lepené spoje. Zaoblené hrany dveří zaručují větší bezpečnost. Využívají speciální tvrzené sklo ve variantách čiré, broušené a mléčné. Sami si vyberete, jaká výplň se Vám do interiéru hodí.

Kde najít kvalitní dveře pohromadě?

Prosklené interiérové dveře zmíněných značek a mnoha dalších najdete na stránkách společnosti Plancher (www.plancher.cz). Společnost pro Vás také zajistí kompletní servis, poradí Vám při výběru a zajistí i konečnou montáž. V nabídce zároveň najdete i velký výběr vinylových podlah

Vneste světlo do všech zákoutí Vašeho bytu s kvalitními prosklenými interiérovými dveřmi.

Prosklené interiérové dveře

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *