Jak by to nemělo vypadat před vchodem domu?

Možná i vy jste si někdy prošli situací, kdy jdete na návštěvu do místa, kde se před vchodem doslova zděsíte. Co by návštěva nikdy neměla zažít? Podívejte se na zážitky ze života.

Ať žije pošta

Mezi návštěvu, která místa před našimi vchody moc dobře zná, by se mohli zařadit všichni poštovní doručovatelé. Jejich zážitky by mohly vydat na několik knih. Zatímco jediné, co je zajímá, je krásná a kvalitní poštovní schránka, často pro její nalezení musí riskovat mnohem více, než co by v rámci své profese měli. Je vaše domovní schránka až za vraty, za kterými se vyskytuje váš čtyřnohý miláček? Asi se budete divit, když vám doručovatel bude raději nechávat listovní zásilky na poště.

Zvonek? Nevedeme

Základní potřeba každé návštěvy, když k někomu přijde? Zvonek. Ten může být obyčejný elektrický, zabudovaný před vchod nebo na branku k domu. Nebo takový, který funguje na dálku pomocí baterií. Ať již bude váš zvonek tříbarevný, hlavně by měl nějaký být. Ta svízel, když se nemůžete na navštěvovanou osobu dohulákat nebo doklepat, toho se nikdo nepotřebuje dočkat.

Tip na článek:  Domácí infrasauna krok za krokem

Vítejte v džungli

Prostor, kde se vyskytuje vaše návštěva, by měl být v ideálním případě alespoň základně udržovaný. I když mají někteří lidé nade vše rádi styl volné zahrady a milují historky z džungle, pro svou návštěvu by si mohli připravit alespoň elementárně udržovaný chodníček vedoucí k hlavnímu vchodu do budovy. Nemusí jej zdobit lucerničky nebo vysoce kvalitní nerezová poštovní schránka, postačí, když půjde poznat, kudy se návštěva má vydat.

Ven už se nedostaneš

Mnoho z nás miluje psy, zejména velká plemena. Jejich obdivem se ale nemusí vyznačovat všechny návštěvy. To, co je pro vás samozřejmostí, může vaše okolí děsit. Zatímco vám nevadí vyznačené blátivé šlápoty vašeho mazlíčka na kalhotách či kabátu, pro jiné osoby toto může být na pokraji zhroucení.

Také znáte některé výše zmíněné případy z vašeho okolí?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *