Jak vybírat balkonové dveře, když…

Jaké nároky máte na své nové balkonové dveře? Co od nich očekáváte, a jak si je přestavujete? Provedeme váš tím správným výběrem přesně podle toho, jaká kritéria u vás hrají první housle. Protože proč se uchylovat ke kompromisu, když můžete dostat přesně to, co potřebujete?

Když chcete ušetřit místo

Nechcete si užitnou plochu balkónu nebo terasy zmenšovat díky klasickému výklopně-otočnému vstupu? Pak pro vás budou ideálním řešením zašupovací dveře propojující interiér s exteriérem. Jejich cena zpravidla bývá o něco málo vyšší, komfort v užívání vám však vynaložené finance vrátí mnohonásobně!

Není samozřejmě problém dopřát si posuvné balkónové dveře i v bezbariérové variantě s minimální výškou prahu. Už nikdy tak nechtěně nezakopnete při servírování kávy ani se nebudete muset obávat o zdraví nejmenších členů rodiny.

Tip na článek:  Puzzle pod stromeček? Darujte takové, které nemá nikdo jiný!

Ve hře nízký účet za energie

V dnešní době už naštěstí není třeba vybírat mezi dobrým izolačními vlastnostmi a atraktivním vzhledem. I celoskleněné dveře mohou mít skvělé tepelně-izolační vlastnosti a úspěšně odolávat povětrnostním vlivům po dlouhou řádku let.

Když nechcete do svého domu pozvat zloděje

Celoskleněná plocha je pro nejrůznější kriminální živly často neodolatelným lákadlem. Buďte tedy chytřejší a kromě odolnosti samotných dveří vsaďte i na moderní bezpečnostní dveřní kování. Vybírat můžete z mnoha stylů a designů, takže tím výsledný vzhled svého zbrusu nového vstupu do přírody v žádném případě neohrozíte.

Chcete, aby všechno maximálně ladilo?

Chcete dát své fasádě jednotný vzhled? Pak si zároveň s těmi balkonovými pořiďte i nové vstupní dveře nebo rovnou i domovní okna. Snadno je sladíte dohromady, a dodáte tak celému prostoru žádaný pocit harmonie. Vybírejte třeba z bohaté nabídky u specialistů na JIS.cz, s výhradním zaměřením na výrobu a montáž plastových dveří, oken, výkladů či zimních zahrad s tisíci spokojenými klienty v ČR i zahraničí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *