Když postel, tak s úložným prostorem!

O správném výběru postele toho již bylo napsáno dost. Víte, že se při rozhodování máte zabývat kvalitním roštem, pohodlnými a zdravotně nezávadnými matracemi. Znáte masiv i lamino. Máte ale dostatek informací o postelích s úložným prostorem?

Praktičnost především

Pokud se rozhodnete koupit postel s úložným prostorem, nejspíš vás k tomu vedou ryze praktické důvody, totiž získání úložného prostoru navíc. Úložné prostory bývají dostatečně velké na to, aby se do nich vešly peřiny, polštáře, deky i třeba sezónní oblečení. Není problém uskladnit tam i vysavač. Zkrátka téměř cokoliv vás napadne.

Není třeba se obávat nepohodlného spánku

Ačkoliv by se mohlo zdát, že úložné prostory jsou hlavním atributem těchto typů postelí, není tomu tak. Kvalitní spánek, adekvátní odpočinek a komfort hrají stále hlavní roli. Postele s úložným prostorem tak disponují propracovanými rošty z nejlepších materiálů, prodyšnými matracemi, zároveň jednoduchým mechanismem přístupu k úložnému prostoru.

Kde vlastně lze mít úložný prostor?

V zásadě máte na výběr dvě možnosti. Úložný prostor přímo pod rošty a úložný prostor ve výsuvných zásuvkách, boxech. Obě alternativy mají svá pro a proti hlavně v souvislosti s místem ve vaší ložnici. Pokud budete chtít zásuvky, mějte na paměti, že potřebujete mít je kam vysunout. Oproti tomu prostor pod vyklápěcími rošty potřebuje místo nad samotnou postelí a to se ve stísněném prostoru jeví jako jednodušší varianta.

Tip na článek:  Trpíte nespavostí? Zamyslete se, jak vypadá vaše ložnice!

Rošty lze vyklápět takřka jakkoliv

S ohledem na vaše možnosti můžete vlastnit postel s přístupem k úložnému prostoru postele zepředu i z boku.

Pakliže přemýšlíte nad postelí s otevřením úložného prostoru zepředu , máte zase na výběr. Jednak můžete vlastnit postel, u níž se vyklápí rošt po celé jeho délce, nebo otevírat úložný prostor pouze z části, chcete-li polohovatelné rošty. Určitou výhodou postelí s polohovatelnými rošty je kromě komfortu z nastavení adekvátní polohy hlavy i nohou skutečnost, že i přístup k úložnému prostoru máte dvojí, protože rošty jsou odděleny a dá se s nimi tedy samostatně manipulovat.

Boční přístup k úložnému prostoru představuje běžnější variantu. Převládá jak u manželských, tak i u jednolůžkových postelí. V případě, že chcete manželskou postel s úložným prostorem a jeho zpřístupněním z boku, vězte, že každá polovina postele se otevírá samostatně, což znamená oddělený úložný prostor, zároveň však nutnost disponovat dostatkem místa z obou stran postele.

Nakupujte přímo od výrobce

Rozhodli jste pro koupi postele s úložným prostorem ? Pak neuděláte lépe, než když si ji pořídíte přímo u výrobce. Jedině tak máte jistotu, že své peníze skutečně investujete do kvality, která vydrží. Na webu spime.cz si zaručeně vyberete. Nákup prostřednictvím internetu nebo telefonu je rychlý a jednoduchý. Pokud byste přece jen chtěli postel nejprve vidět, máte možnost navštívit kamenné prodejny v Praze, v Brně, ve městě Tábor či Plzeň. Doručení v rámci celé ČR je zdarma a i nákup na splátky bez navýšení je možný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *