Sháníte kvalitní dílenský nábytek?

Potřebujete zařídit dílnu? Pak vcelku nezáleží na tom, zda její práh překročíte jen ve svém volném čase nebo zda je pro vás její prostor plnohodnotným prostředkem k obživě. V žádném případě se neobejdete bez patřičného dílenského vybavení. Nejde o efekt, ale o vytvoření maximálně bezpečného prostředí, které minimalizuje množství nechtěných úrazů.

Prvotřídní dílenský nábytek nabízí například tuzemská společnost POLAK CZ s.r.o. s velmi bohatým produktovým portfoliem zahrnujícím třeba dílenské ponky a stoly, pracovní šatní skříně, dílenské plechové skříně, zásuvné dílenské skříně včetně dělícího materiálu do zásuvek či skříně pro počítače. 

Díky svým dlouholetým zkušenostem, získanému know-how a oceňované kvalitě patří POLAK CZ s.r.o. mezi přední výrobce dílenského vybavení v ČR. Kromě samotné tvorby výrobků jsou všechny řady neustále inovovány a přizpůsobovány aktuálním požadavkům zákazníků, a to díky vlastnímu vývojovému segmentu.

Když je i vzhled důležitý

Dílna je prostorem, v němž by se všichni přítomní měli cítit uvolněně, spokojeně a příjemně. V takovém prostředí pracovní výkony rostou a kreativita není ničím narušena. A právě proto klade dílenské vybavení ze stáje POLAK CZ s.r.o. důraz na ergonomické požadavky, vysokou variabilitu a jednoduché ovládání všech prvků, kombinované navíc ještě s uceleným designem jednotlivých nábytkových řad. Chytrý nákup tak zajistí vašemu prostoru tolik potřebnou harmonii a ucelený vzhled. Samozřejmostí jsou také vysoké požadavky na bezpečnost a vysoká kvalita všech nabízených výrobků.

Tip na článek:  Odborné instalatérské práce k vašim službám

Jde o nejširší sortiment tohoto druhu v České republice. Všechny žádané modely od pracovních ponků až po dílenské skříně se vyrábí v závodě v Opatově, který je vybaven nejmodernějšími automatizovanými výrobními linkami. Nábytek je vzájemně kompatibilní, takže není problém kdykoliv doplnit nebo vyměnit žádaný díl. Vybere si tu domácí kutil i majitel velké firmy, na to se můžete spolehnout!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *