Jak zajistit čisté a odolné podlahy v interiéru i exteriéru?

Podlahy jsou nejvíce namáhanou součástí každého interiéru rodinného domu. Zapomínat bychom ale neměli ale ani na venkovní podlahy, dlažby a cesty. I ty je zapotřebí udržovat neustále čisté. Dnešní článek zaměříme právě na čištění podlahových materiálů, a to jak v interiéru, tak v exteriéru rodinných domů. Velmi širokou nabídku technologií pro čištění nabízí například společnost Kärcher. A právě na produkty Kärcher a jejich schopnosti a možnosti čištění podlah v interiéru a exteriéru se podíváme detailněji.

Venkovní plochy a podlahy vyčistí vysokotlaké čističe

Vysokotlaké čističe Kärcher jsou zřejmě nejznámějším produktem z dílny této společnosti. Dosahují totiž vysoké kvality a disponují velmi propracovanou technologií. I při odběru minimálního množství elektřiny dokáží vytvořit vodní paprsek o velké síle s vysokou čistící schopností. Ideální varianta pro čištění venkovních ploch a samozřejmě i podlah. Nezáleží na tom, zda je podlaha z betonu, ze dřeva, z dřevoplastu nebo z keramických dlaždic. V oblasti vysokotlakých čističů nabízí Kärcher velmi pestrý výběr druhů s komplexním příslušenstvím.

Tip na článek:  Rychlá a prověřená půjčka přes internet

Čištění koberců – parní vysavače

Na čištění koberců jsou ideální variantou parní vysavače Kärcher. Síle páry je pro čištění velmi důležitá. Dokáže totiž uvolnit i zaschlou špínu a pak ji odsát. Pára se dostane až do samotné struktury koberce a čistí nejen na povrchu, ale i uvnitř. Jakou sílu a účinnost mají parní čističe Kärcher se dozvíte v tomto článku.

inspiracenabydleni.cz_rea-karcher_cz_02

 

Čištění rovných ploch – podlahové mycí stroje

Kärcher nabízí i produkty pro čištění a údržbu ostatních podlahových krytin. V nabídce je možné najít také podlahové mycí stroje. Ty jsou určeny zejména pro čištění hladkých druhů podlahových krytin, jako jsou linolea, plovoucí podlahy, korkové podlahy, vinylové podlahy nebo dlažby. Předností strojů je snadná obsluha a maximální účinnost s důrazem na šetrnost vůči samotné podlaze.

inspiracenabydleni.cz_rea-karcher_cz_03

Čištění parket – leštička parket

I na čištění parket nabízí Kärcher specializovaný produkt. Jedná se o leštičku parket s odsáváním, která se postará o dokonalé vyleštění parket bez zbytečné námahy. Leštička se dá použít dokonce i na podlahy z laminátu, korku, PVC nebo linolea. Jedná se tedy o víceúčelový čistící stroj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *