Klimatizace na míru k vám dorazí třeba i o víkendu

Potýkáte se s nesnesitelným horkem? Mnohdy je třeba situaci vyřešit ihned. Čekání v rámci týdnů je nad rámec toho, co většina z nás snese. Nemusíte se však vydávat všanc nejrůznějším akcím v hobbymarketech, jež obvykle nabízejí zastaralé nebo jinak nevhodné modely.

Místo toho si dopřejte to nejlepší a za velmi příznivou cenu. Tu lze definovat mnoha způsoby (podle vašeho individuálního rodinného rozpočtu). Jedno pravidlo by však měla mít vždy – ZÁVAZNOST.

Jděte tam, kde vyhoví vašim přáním i potřebám

Odborníci ze společnosti ENCOFA  na vás zaručeně žádné triky zkoušet nebudou. Dorazí k vám domů, vše pečlivě obhlédnou a proměří, a nakonec se s vámi dohodnou na oboustranně přijatelném řešení. Dostanete návrh realizace, jehož cena je vždy neměnná. Předem víte, kolik zaplatíte a nemusíte se tak obávat žádných „víceprací“ nebo „zdražení u dodavatele.“

Vaše nová bytová klimatizace vám pak (s týmem proškolených specialistů) dorazí domů během několika dní. A to klidně i o víkendu. Vedro si totiž pauzu neudělá, tak proč byste měli vy?

Tip na článek:  Vyzdobte si byt na Valentýna 1

Na co se můžete těšit?

Ale nebojte se party pracantů ve špinavých montérkách. Profíci přes klimatizace se vždy před návštěvou zákazníka oblékají do čistého. Na místě pořeší vše, co je třeba a uklidí si po sobě (a předem také veškeré ohrožené vybavení vaší domácnosti ukryjí pod bytelné plachty). Vy si už jen užíváte výhod zbrusu nové klimatizace do bytu.

A ještě trochu zajímavých čísel: Na každou klimatizaci dostanete pětiletou záruku. A ENCOFA dodává osvěžení do domů i bytů 10 let. A máme ještě jeden údaj – 0,2 %. To jsou reklamace, jež během celé této doby dorazily. Prodej klimatizace ENCOFA si však vždy zakládá na jejich rychlém řešení.

Ale nemusíte svůj byt jen chladit. Využijte zkušeností těchto specialistů i při větrání, filtraci vzduchu, regulaci vlhkosti či efektivním zimním vytápění. Proč jednoduše nechtít víc, když je to tak snadné?

Air Conditioning Air Conditioner  - Tumisu / Pixabay
Klimatizace na míru k vám dorazí třeba i o víkendu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *