Vše kolem prodeje a koupě nemovitosti za vás zařídí nový férový realitní portál CINCINK

Vše kolem prodeje a koupě nemovitosti za vás zařídí nový férový realitní portál CINCINK
Vše kolem prodeje a koupě nemovitosti za vás zařídí nový férový realitní portál CINCINK

Že ho ještě neznáte? Nedivíme se. Jde o zbrusu nový realitní projekt, opírající se o silné zázemí Komerční banky. A v čem je jedinečný? Inu, snaží se dělat věci tak trochu jinak. Nepatří pod žádnou realitní kancelář a ve svých službách zaměstnává jen nestranné odborníky a zároveň experty v oboru.

Jeho cílem je jednoduchá a přehledná nabídka nemovitostí určených k prodeji od soukromých i realitních subjektů (pokud se poohlížíte po novém bydlení) i ucelená nabídka služeb pro všechny, kteří naopak touží svoji nemovitost prodat. Mezi jeho největší klady patří inzerce zdarma, stejně jako odborné poradny a nabídka služeb, souvisejících s prodejem i koupí nemovitosti.

Najdete tu přesně to, co potřebujete

Nevyznáte se v odborných právnických výrazech? Rádi byste se s nástrahami realitního trhu poprali sami prostřednictvím informací s přívětivou lidskou tváří? Ideální první kroky vám nabízí právě tento férový realitní portál. Během několika kliknutí okamžitě zjistíte, co potřebujete. A budete-li přesto potřebovat radu, je vám k dispozici celá řada kvalifikovaných odborníků.

Jak na rychlý prodej nemovitosti

Zajímá vás třeba prodej bytu? CINCINK vám podá pomocnou ruku už při samotném zadání inzerce. Nechte si za pár stokorun udělat orientační odhad nemovitosti a získejte tak poměrně přesnou představu o hodnotě svého nemovitého majetku. Nevěříte si v otázce otextování inzerátu? Nevíte, jaké detaily vypíchnout a co naopak upozadit? Pak se nebojte využít služeb profíků, pro něž je takováto rutina denním chlebem.

Tip na článek:  Bytová správa vám usnadní práci

Rádi byste svou nemovitost zatraktivnili v očích potenciálních kupujících, ale s moderními technologiemi si příliš nerozumíte? Pak se vám určitě bude hodit pořízení kvalitně provedených fotografií, názorná 3D vizualizace či dokonce video z dronu, díky němuž zprostředkujete kupcům všechny detaily z první ruky. Vyhnete se tak častým prohlídkám nemovitosti, z nichž mnohé vám kromě ztraceného času nepřinesou zhola nic.

Co když chcete nemovitost naopak koupit?

A stejně snadná je i koupě bytu, domu či třeba pozemku. Nemůžete si vybrat? Jednoduše filtrujte dostupné inzeráty podle zadaných kritérií. Váháte, zda má nemovitost skutečně prodejcem avizovanou hodnotu? Využijte již zmíněné služby odhadu nebo si pozvěte odbornou inspekci k posouzení technického stavu nemovitosti, která vám odhalí všechny závažné nedostatky.

Vyhnete se tak nejenom nepříjemným problémům, ale také mnohdy drahým službám realitních kanceláří. Díky CINCINK zvládnete všechno sami a zcela bez problémů.

CINCINK poskytuje i právní poradenství

A nechybí samozřejmě ani to nejdůležitější – rady a tipy pro oblast práva. Můžete si nechat zkontrolovat nebo rovnou sepsat kupní smlouvu, výhodnou pro obě strany, využít úschovu peněz apod. A pokud nevíte, jak na financování, neváhejte si vše potřebné zkontrolovat v hypoteční kalkulačce. Díky silnému zázemí v podobě Komerční banky budete okamžitě vědět, na čem jste. Vyhnete se tak mnoha nepříjemným překvapením.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *