Nebojte se investice do zlata, na své si přijdou velcí i malí zájemci

Přemýšlíte o tom, jak zajistit svůj majetek před ztrátou hodnoty? Asi nepřekvapí, že velmi dobrou a staletími prověřenou možností je nákup zlatých cihel. Není divu, vždy ani oblíbené nemovitosti už dávno jako bezpečná forma investice nefungují. A totéž platí i o jiných běžně dostupných variantách.

Některé méně znalé zájemce o zlato však může odradit fakt, že české cihličky nejsou na našem trhu k dostání. Nejde však o chybu. To ani zdaleka. Důvod tohoto faktu je prostý – Česká republika zkrátka žádnou vlastní rafinerii nemá. To však neznamená, že jsou jejím obyvatelům kvalitní investice zapovězeny.

Jistota přímo ze Švýcarska

Pokud se podíváte na dostupné investiční zlato, zjistíte, že v nabídkách prověřených obchodů převažuje to od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. Není divu, Švýcarsko je ve světě touto komoditou proslulé a poskytuje k němu veškeré záruky.

K nám ho dováží již 17 let firma Zlaté mince. Za toto období jsme si získali důvěru 60 000 zákazníků, kteří si u nich pravidelně doplňují své soukromé zlaté rezervy. Zlato je dováženo přímo ze zahraničí, od dceřiné společnosti rakouské centrální banky.

Tip na článek:  Uvažujete o hypotéce? Teď je na ni nejvhodnější doba!

Upozornění: Žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí.

A proč právě zlato?

Dokáže totiž uchovat jakoukoliv hodnotu do něj vloženou, a to bez ohledu na ekonomický vývoj ve světě, nestabilitu měny v dané zemi apod. Navíc je jako investice osvobozeno od DPH (a to po celé EU). A neublíží mu ani řádění přírody, v pořádku ho najdete třeba i po požáru nebo povodni.

Pokud zvažujete zabezpečení svého majetku právě jeho prostřednictvím, jděte na internetové stránky www.zlate-mince.cz. Tady pro vás pravidelně aktualizují jeho cenu, a navíc přináší další užitečné informace ze světa investic do drahých kovů. A jako bonus si zde můžete zlaté slitky i mince pořídit online, s doručením zdarma až k vám domů. Bezpečně, rychle a diskrétně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *