Osvědčené tipy pro malé kuchyně

congerdesign / Pixabay

Malé kuchyně si žádají při zařizování spoustu invence a dobrých nápadů, aby v nich byla příprava jídla radostí se vším všudy. Nabízíme vám zajímavé a praktické tipy spolu s velkou dávkou inspirace. Pojďte si je jednoduše užít.

Věk přizpůsobivosti

Malé kuchyně si o tzv. modulární design kuchyňských linek přímo říkají! Díky variabilnímu umístění jednotlivých komponentů a mnohdy až neuvěřitelným možnostem přizpůsobení, se takový nábytek uplatní i v prostorách, které by běžné kuchyňské sestavy jednoduše odepsaly.

Taková moderní kuchyně sedí na milimetry přesně, dá se skládat a zase rozkládat a nikdy nezabírá více místa, než je třeba. Modulárně řešená kuchyňská linka by pro vás měla zkrátka být jasným číslem jedna.

Odklopná pracovní deska

Kuchyňské linky rohové mohou být pro malé kuchyně zdánlivě ideální řešením. Přesto vás však potrápí nedostatkem místa. Nenechte se omezovat a vsaďte a odklopnou kuchyňskou desku, kterou uvedete do provozu jen tehdy, když to bude skutečně třeba. Šikovné kuchyňské studio si s takovým požadavkem poradí bez mrknutí oka, uvidíte.

Tip na článek:  Indukční desky nebo plyn?

Důležitá je vzdušnost

Nejenom malá paneláková kuchyně se nejlépe popasuje s množstvím otevřených skříněk a poliček. Tento oblíbený styl využijete opravdu všude tam, kde místa příliš nezbývá. Úložný prostor totiž neošidíte, ale můžete ho opticky zpříjemnit a dodat své kuchyni docela nový rozměr. Otevřené nejlépe horizontálně položené doplňky vám udělají jen tu nejlepší službu.

Malé kuchyně inspirace

Zajímají vás další šikovné vychytávky? Rádi byste věděli, jak se s těmi problémy popasovali majitelé malých kuchyní před vámi? Navštivte stránky kuchyňského studia Gabon, jehož specializací jsou kuchyně na míru.

Nechte si vytvořit návrh kuchyně zdarma, inspirujte se již hotovými realizacemi kuchyní nebo se jednoduše pokochejte tím, jaká řešení jsou v dnešní době dostupná. Splňte si svůj sen o praktické a krásné kuchyni spolu se specialisty studia Gabon hned teď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *