Potřebujete přesné měření? Vyberte si ten správný kalibr

Pokud zpracováváte polotvary nebo dokonce hotové výrobky, neměli byste se při jejich výstupní kontrole spoléhat jen na obyčejné šuplery nebo dokonce pouhou zrakovou kontrolu.

Vše je nutné měřit přesně, jinak nebude odpovídající kvalita dostatečná. A to může ve výsledku odradit mnoho zákazníků.

Vsaďte na specialisty na kalibry

Odborníci ze stránek Kalibry.cz se těmito problémy zabývají už řadu let. Proto u nich seženete opravdu velmi široký sortiment kontrolních kalibrů a měrek. Stačí si vybrat ty, které vám budou nejvíce vyhovovat. Kalibry jsou tu nachystány samozřejmě pro všechny typy závitů. Dostupné jsou tedy jak trny pro vnitřní závity, tak i velmi oblíbené a jednoduše použitelné kroužky pro vnější závity. Prohlédněte si jeden z nejoblíbenějších kousků https://www.kalibry.cz/kalibry/zavitove-kalibry-a-krouzky-m/.

Ucelený sortiment navíc je vždy skladem. Jde totiž o výrobce, kteří dokážou garantovat nejenom výhodnou cenu, ale především spolehlivé a rychlé dodání. K mání je kompletní sortiment kalibrů, a to včetně NPTF, UNS, BSW, RC, UNJ, UNJEF, UN, Rp a další.

Tip na článek:  Vyznáte se v kalibrech? Nabídka je překvapivě pestrá

Nechte si vyrobit kalibr na míru

Nevybrali jste si z nabízených rozměrů? Nevadí, nechte si vyrobit kalibr přesně podle specifických požadavků vaší výroby. Můžete se spolehnout na to, že ve výsledku vyhoví všem mezinárodním standardům, a navíc nabídne i perfektní soulad s požadavky vašimi i vašich zákazníků. Ve spolupráci s vámi totiž na Kalibry.cz neustále vyvíjí nové zkušební postupy a vše přizpůsobují jen a jen vašim přáním a potřebám.

Měřit je možné vše – polotovary, výsledné produkty a dokonce i odpad. Můžete se tak těšit nejenom na zlepšení výrobních procesů, ale také prodeje. A to jednoduše proto, že nebudete omezování nedostatečně rychle postupující nebo nekvalitní výrobou. Pojistěte si své výsledky třeba kroužkem https://www.kalibry.cz/kalibry/zavitove-kalibry-a-krouzky-m/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *