Vyznáte se v kalibrech? Nabídka je překvapivě pestrá

Potýkáte se s problémem častého porovnávání finálních velikostí zhotovených součástek nebo finálních výrobků? Jde-li o několik kusů denně, nejspíše si vystačíte s obyčejným přeměřováním. Ovšem zařadit tutéž metodu ve velkém provozu je nejenom nepřesné, ale také časové náročné.

A právě v tom vám mohou pomoci ty správné kalibry, stačí si jen vybrat ten správný typ. Mezi ty nejběžnější patří válečkové a závitové kalibry. Pořídit je můžete v široké paletě velikostí a provedení. Zvolit si lze třeba i úhel stoupání nebo požadovaný směr.

Atypické rozměry možná nejsou tak unikátní, jak si myslíte

Obáváte se, že právě váš výrobek bude vyžadovat kalibr na míru a z důvodu vysoké investice jeho pořízení stále odkládáte? Pak se seznamte se sortimentem od specialistů, nabízejícím opravdu mnoho již hotových variant s rychlou dobou dodání. Stačí zamířit na Kalibry.cz.

Ať už sháníte závitové, třmenové či třeba válečkové kalibry, tady si určitě vyberete. Okamžitě dostupný je vám bohatě zásobený sortiment kalibrů včetně NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp a dalších typů. Expedice probíhá do 24 hodin a k dispozici máte i odborné poradenství.

Jak vlastně funguje kalibr

Dobré modely mají vždy dvě strany – dobrou a zmetkovou. Zatímco ta první poskytuje dokonalý prostor pro vložení přeměřované strany výrobku, zmetková vám obdobný krok nedovolí. Vše je záležitostí několika vteřin. Takže ještě předtím, než vůbec vytáhnete z kapsy metr, máte už s kalibrem kompletně změřeno.

Tedy vlastně skoro. Kalibr neobsahuje žádnou stupnici – nepotřebuje ji. Zmetek je totiž zmetkem za všech okolností a na počtu přebývajících nebo chybějících milimetrů nezáleží. Specialisté z firmy Michovský tools se tomuto specifickému segmentu trhu věnují už dlouhou řadu let.  A problémem tak pro ně není ani výše zmíněná výroba atypů. A příznivě vás překvapí i cena – stačí požádat o nezávaznou kalkulaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *