Pozvěte moderní technologie i do své domácnosti

Je to snadnější, než si myslíte. Stačí si pořídit jednoho šikovného pomocníka a jakmile se na vlastní oči (a zkušenosti) seznámíte s jeho výhodami, už nikdy nebudete chtít svůj den trávit jinak, než v jeho společnosti.

Šikovný box promění vaši televizi v multimediální centrum

Chcete mít také přístup k nejnovějším programům a zábavě? Pokud si pořídíte Android box TV, nebude to pro vás problém. Snadno se jeho prostřednictvím připojíte k internetu a budete se moci dívat nejenom na velké množství programů, ale získáte jednoduchou cestu i k on-line internetové zábavě. Není na tom nic složitého a o kvalitu příjmu se stará výkonný osmijádrový procesor, velmi obsáhlá 16 GB ROM paměť a  samozřejmě i spolehlivý čtyřjádrový grafický čip s dostatečnou kapacitou.

Tip na článek:  Kde a jak doma ušetřit, aneb když stále nevycházíte

Vsaďte na efektní osvětlení všech prostor

Věděli jste, že na televizi byste se nikdy neměli dívat potmě, protože tím zvyšujete námahu svých očí? Umístěte za ni proto led pás, které se postará o přirozené podsvícení v jakoukoli večerní či noční dobu. A použít ho samozřejmě můžete i jinde – kupříkladu při osvětlení linky v kuchyni, temných koutů na chodbě apod.

Udělejte si pracovní kout absolutně kdekoliv

V dnešní době si často nosíme práci domů. To však neznamená, že bychom si tuto činnost nemohli nijak zpříjemnit. Nemusíte sedět jen u pracovního stolu, bluetooth klávesnice vám umožní vzít si svůj notebook nebo počítač absolutně kamkoliv. A pracovat můžete třeba  i prostřednictvím vzdálené plochy. Je to jen a jen na vás.

Svěřte svou domácnost do rukou spolehlivému stráži

A pořiďte si homeguard, který vás okamžitě upozorní na jakékoliv podezřelé činnosti v okolí. Zaregistruje nezvaného hosta i jakékoliv další obtíže a dá vám o tom vědět třeba přes mobilní telefon. Všechny tyto vychytávky si můžete pořídit na stránkách Carneo.cz. Zjistěte víc a vyberte si pomocníky přesně pro sebe.

Speaker Bluetooth Bluetooth Speaker - dannaragrim / Pixabay
Pozvěte moderní technologie i do své domácnosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *