Barevný a kreativní dětský pokojíček – značka: Rychle

davidlee770924 / Pixabay

Máte doma neposedného špunta nebo nějaké to miminko plánujete? V prvním případě je nejvyšší čas vyzdobit malému dítěti pokojíček vkusnými samolepkami a dalšími prvky s nejrůznějšími hrdiny, zvířátky a barevnými motivy. Drobné dekorace dokážou hotové divy, uvidíte!

S našimi nápady dokážete proměnit strohou místnost v útulný pokoj za jedno jediné odpoledne jako mávnutím kouzelného proutku a navíc za pár korun. Pokud si říkáte, že nálepky nejsou zrovna šťastnou volbou, protože nejdou z nábytku sundat, tak to jste na velkém omylu! Ty šikovné totiž odstraníte naprosto snadno, nemusíte se obávat, že byste třeba s takovým Krtečkem na dveřích museli bydlet až konce svých dnů. Nejrůznější nálepky a samolepky velikosti několika málo centimetrů, i ty, jejichž rozměry přesahují jeden metr, můžete použít jak na zeď, tak na okno, dlaždičky a nudné krabice na hračky, které náhle dostanou novou dimenzi a dítě si bude hračky dokonce samo rádo uklízet. Řekněte, nestojí to za to?

Tip na článek:  Řešíte zabezpečení objektu, majetku či osob? Pomůže bezpečnostní agentura! Praha a další velká města nejsou podmínkou!

Místnost ale může prokouknout i jinak, než když zvolíte hravé samolepky. Přemýšleli jste už někdy o tom, že byste vyměnili nudná dvířka u skříně a nahradily je nějakými barevnými? Nebo že byste na stěnu nalepili veselou a barevnou tapetu? I to je několik málo možností, jak dětem zpříjemnit pobyt v pokoji, kde budou trávit většinu svých dětských radovánek a her. Žádný strach, že dítě bude bydlet v kýčovitém pokoji – jde to totiž i naprosto originálně se zachováním jistých měřítek a hodnot. Zainvestovat můžete také do vytištění fotek větších formátů, jež rozvěsíte všude možně po pokoji a budete si tak po celý rok připomínat prázdninové radovánky zachycené na fotografii. Anebo vyzkoušejte tisk na polštáře – kdo by nechtěl mít stylový a originální doplněk pokojíčku?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *