Oživte stěny svého domova

Pexels / Pixabay

Chtěli byste oživit svůj domov, ale nechcete utrácet za nový nábytek a ani netoužíte po velké rekonstrukci či nové výmalbě? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Stačí pár vhodně zvolených doplňků a váš byt se promění v originální oázu klidu a pohody. Samolepky na zeď osvěží váš domov a vdechnou pohodu do stereotypu prázdných zdí.

Hit posledních let

Trendy mezi dekoracemi v posledních několika letech zcela ovládly samolepky na zeď. Důvodů, proč je tento typ dekorací tolik oblíbený, je hned několik. V prvé řadě, samolepky na zeď dokážou jednoduše a levně oživit nejen každou domácnost a také každou místnost. V druhé řadě, trh se samolepkami je vskutku pestrý. Je tedy jisté, že z širokého výběru samolepek si vybere snad každý. Vybírat můžete podle vašeho vkusu a preferencí, podle ladění a stylu celé domácnosti i jednotlivých místností, ale také podle ceny. V neposlední řadě je nutno zmínit, že dalším důležitým důvodem, proč jsou samolepky tak oblíbené, je jejich cena. Jak už jsme naznačili výše, samolepky představují vcelku levnou možnost, jak si vyzdobit, oživit a zdokonalit domácnost.

Kam samolepku nalepit?

Samolepky se hodí snad do každé místnosti v domácnosti i v kanceláři. Velké množství lidí preferuje jako vhodné místo pro jejich umístění obývací pokoj, zvláště pak stěnu nad či vedle pohovky. Stejně tak se však samolepka hodí i do ložnice či dětského pokoje. Dětské samolepky na zeď jsou vyráběny ve tvaru hraček, zvířátek i rostlin. Samolepky je však možné nalepit nejen na stěny, ale také na nábytek či dveře.

Tip na článek:  Mohou být i účinější

Nalepit je dokážete sami

Velkou výhodou samolepek je nejen jejich atraktivní cena, ale také jejich snadná aplikace a jednoduchost použití. Nalepení samolepky vám zabere pár krátkých minut, a to podle velikosti nálepky. K aplikaci samolepky nepotřebujete žádné speciální nářadí ani lepidlo. Pokud však budete lepit nálepku větší, bude se vám hodit pomocník. Při aplikaci samolepky je vždy zapotřebí dávat si pozor na povrch, kam je nálepka aplikována. Povrch nesmí být špinavý, zaprášený a příliš hrubý. Dodržením správných postupů se vyhnete problémům s tím, že se vám po několika dnech začnou samolepky odlepovat. Na druhou stranu, z vhodně vybraného povrchu se dá nálepka jednoduše odstranit a vyměnit za novou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *