Praktické prvky do vaší domácnosti, na které nedáte dopustit

Při rekonstrukci bytu nebo domu se snažíte o to, abyste do svého domova zakomponovali co nejvíce praktických a nadčasových prvků. Chcete se vyvarovat brzkému opakování renovace, stejně tak nechcete zavítat do obchodů s nábytkem pro další úložné prostory, na které jste při práci nemysleli. Proto si pojďme zmínit to, co by v takové moderní, leč plně praktické domácnosti nemělo chybět.

Vestavěné skříně šetří místo

Kolik máte oblečení? Zvažovali jste někdy, kam ho uskladníte? Nemusíte si chystat desetitisíce na koupi několika komod. Bohatě postačí, pokud zainvestujete do vestavěné skříně, která je moderním a plně praktickým prvkem, který v konečném důsledku šetří místo.

Možná si říkáte, že vestavěná skříň zaplní polovinu vaší chodby nebo ložnice, ale ve skutečnosti využije všechen prostor až ke stropu, což se při koupi normálních komod nestane. Tím se vyvarujete koupi velkého počtu skříní a opravdu tím ušetříte nemálo metrů, které můžete vyplnit něčím zcela jiným.

Tip na článek:  Nádobí v zajetí designu

Úchytky na kuchyňské skříňky

Při rekonstrukci kuchyně myslete taktéž na praktičnost. Součástí nejfrekventovanější místnosti domu by měly být kuchyňské úchytky, které zamezí věčným otiskům prstů na skříňkách. I když je pravdou, že je jednou za týden je dobré také otřít mokrým hadříkem, o jejich praktičnosti a funkčnosti nemůže být pochyb ani sporu.

Je třeba konstatovat, že navíc vnesou do kuchyně útulnost. Skříňky nebudou vypadat tak chudě a smutně. Jen tedy upřednostněte ty kovové alternativy, které dobře odolávají vlhkosti, jež se v kuchyni často tvoří při vaření.

Rozkládací pohovky do obývacích pokojů

Pokud bydlíte v menším domečku nebo bytě, možná máte problém s prostorem. A když k tomu velmi často hostíte návštěvy, které u vás často i přespí, potřebujete mít k dispozici nějakou matraci. Proto si místo klasického gauče pořiďte rozkládací pohovku, která na první pohled vypadá stejně moderně a vkusně jako klasické alternativy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *