Půjčka na bydlení? S Rychloúvěrem od Modré pyramidy to jde i bez zajištění

Leží před vámi náročná rekonstrukce interiérů? Máte vyhlédnutá nová vrata nebo se třeba poohlížíte po moderní domácnosti? Pak u vás už jistě přišla na přetřes i otázka financí. Řada lidí se obává zbytečného papírování a ztraceného času, a proto raději míří do nebankovního sektoru.

Ovšem u půjček na bydlení můžete chtě nechtě nepříjemně narazit. Bez spousty administrace to nepůjde, a jako „bonus“ bývá požadována i nějaká forma ručení. Pokud se nechcete vázat víc, než doopravdy musíte, pak máme pro vás skvělý tip: Rychloúvěr od Modré pyramidy. Na našem trhu působí už dlouho a její rychlá půjčka je proto bezpečná, spolehlivá a také překvapivě jednoduchá.

Až 800 000 Kč za méně než půl hodiny

Ať už potřebujete pokrýt rozpočet na rekonstrukci bytového jádra nebo třeba výbavu dětského pokoje, zvládnete to zcela sami. Až do částky 800 000 Kč totiž není potřeba žádné ručení (třetí osobou ani majetkem). A při splnění určených podmínek navíc nepotřebujete ani potvrzení o trvalém a dostatečně vysokém příjmu. Vše je tak možné „odbýt“ bez hory strašidelných papírů a to za méně než půl hodiny.

Tip na článek:  Instalace fotovoltaické elektrárny se znásobují

A jaké jsou parametry? Tento úvěr se může chlubit krásnou úrokovou sazbou 4,99 %. a délka splácení je na vás. Můžete si ho rozložit třeba i na 20 let, podle vaší aktuální situace i plánů. Sami si snadno spočítáte, jak vysoká bude splátka v jednotlivých časových obdobích. Pomůže vám k tomu chytrá kalkulačka na internetových stránkách Modré pyramidy.

Užitečné rady pro vaše bydlení

To však není vše, co vám může Modrá pyramida nabídnout. Její odborníci pro vás pravidelně píší i magazín, zabývající se těmi nejpalčivějšími tématy v oblasti bydlení. Můžete tak zjistit například jak najít byt v Praze nebo jak sepsat nájemní smlouvu bezpečně a přitom přehledně. Odborné zázemí všech článků je garantováno a vy se tedy můžete bez obav v této oblasti vzdělávat kdykoli a kdekoli chcete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *