Tepelná čerpadla patří k velice efektivním zdrojům energie

Pavlofox / Pixabay

Tepelná čerpadla zastupují efektivní techniky pro získávání energie. Stále používanější technologie v oblasti obnovitelných zdrojů nezatěžuje životní prostředí škodlivými plyny ani odpadem. U tepelných čerpadel preferujte kvalitu, abyste se mohli spolehnout na bezproblémové fungování po delší dobu.

Výhody tepelných čerpadel

Potřebujete levnější topení? Tepelná čerpadla jsou v tomto případě ideálním řešením. Díky nim ušetříte náklady na vytápění, ale i například na ohřev vody do bazénu apod. Dalším plusem je, že vám vznikne také nárok na speciální sazbu elektrické energie.

Předpokladem pro skvělou výkonnost tepelného čerpadla je především jeho kvalita a správné nainstalování. Společnost Solarex vám rozpočet vypracuje zdarma. Instalace tepelných čerpadel je spojena s rychlostí a se spolehlivým uvedením do provozu. Solarex dodává, montuje a zajišťuje servis hlavně pro regiony Praha, Louny, Plzeň, Rakovník, Chomutov a okolí. K samozřejmostem patří vlastnění potřebných certifikátů, akreditací, dlouholeté zkušenosti a vysoká odbornost.

Tip na článek:  Tři dny ruční práce, které si navléknete na zápěstí

Kotle na uhlí Benekov

Potřebujete velmi dokonalé řešení pro vytápění domů při spalování tuhých paliv v rámci energeticky úsporné kotelny? Můžete si pořídit kotle na uhlí Benekov. Jedná se kotle spalující hnědé uhlí za dodržení přísných podmínek emisí podle evropské směrnice o Ekodesignu.

V nabídce najdete také kotle na dotaci, které splňují podmínky k získání státních dotací na vytápění budov. Automatické kotle na uhlí mají řídící jednotku umožňující ovládání dvou topných okruhů.

Klimatizace s moderním ovládáním

Moderní typy klimatizací neumí jenom ochlazovat místnosti během teplých dní, ale dovedou i naopak během nepříznivých dní místnost ohřát. Klimatizace jsou designově povedené přístroje a snadno se instalují. Člověk se cítí pohodlně během používání klimatizace, teploty se rytmicky ovládají a využívají se fyziologické vlastnosti těla člověka a jeho reagování na změny teplot.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *