Jaké benefity nabízí vlastní vířivka?

17825-copywriting4Účinky vířivých van si uvědomuje stále více lidí. Dokonce slovo SPA pochází z latinského hesla „Salus per aquam“ neboli „zdraví z vody“. Již lidé ve starověkém Římě se pravidelně scházeli v lázních a využívali léčivé síly horkých pramenů. Tato setkání v lázních se ve starém Římě dokonce stala společenskou událostí. Účinky vířivých van lidé oceňují i dnes…

Vířivky dnešního typu daly relaxaci úplně jiný rozměr. Venkovní vířivky jsou nyní vybaveny špičkovými technologiemi, masážní trysky jsou umístěny tak, ale byla masáž co nejefektivnější a teplotu vody je možné regulovat. Síla léčebných účinků spočívá v kombinaci teplé vody, vztlaku a hydromasáže.

Teplá voda

Teplá voda má na naše tělo příznivé účinky. Tělo se zahřívá, zvyšuje se průtok krve a svaly jsou prohřívány do hloubky.

Vztlak vody

Vztlak vody snižuje tlak na klouby a venkovní vířivka je tedy velmi vhodná i pro osoby, které trpí bolestí kloubů po velké námaze nebo dokonce artrózou. Naše klouby jsou chůzí namáhány každý den. A proto je pravidelný pobyt ve vířivce velmi vhodný.

Tip na článek:  Inspirujte se pro výběr vašeho nového rodinného domu

Kvalitní hydromasáž

Kvalitní hydromasáž uvolňuje svaly a potažmo napomáhá k uvolnění kloubů. Pokud se například uvolní svalstvo v oblasti zad, snižuje se tlak vyvíjený na jednotlivé obratle.

Mimo zmíněné benefity je prokázáno, že při pravidelném používání vířivky se zlepšuje kvalita spánku, snižují se tendence ke svalovým křečím a lidé se cítí spokojenější.

A kde kvalitní vířivku pořídit?

Pro maximální účinnost je nutné pořídit si skutečně kvalitní vířivku. Mezi nejkvalitnější vířivky dostupné v ČR jsou vířivky kanadské značky Canadian Spa International®, které vynikají svou vysokou kvalitou, nízkou energetickou náročností a snadnou obsluhou. Výhradním prodejcem těchto vířivek v ČR je společnost SPA Studio s. r. o., které můžete navštívit v Praze, v Ostravě nebo v Mladé Boleslavi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *