U předsíně volte pěkný design i praktičnost

šatní panel Tina z Möbelix.cz
šatní panel Tina z Möbelix.cz

Čeho si všimnete, když někomu vstoupíte do domu nebo bytu? Ano, jde o prostor mezi interiérem a venkovním prostředím. Většinou se nejedná o nic velkého, ale netřeba vybavení jen tak odfláknout, když první dojem hostů musí dopadnout na jedničku.

První kroky ve vašem bytovém ráji

Příprava útulného bydlení patří k zásadním požadavkům mnoha jedinců, každý touží se po dlouhém dni natáhnout na komfortním gauči, uvelebit se do měkkého křesla, anebo se ještě v hebkém županu projít po vyhřívané podlaze. A co teprve, když si pozvete domů přátele. Chtějí se zde cítit také dobře, aby se rádi vraceli. Pochopitelně ve vás převládá touha, aby vás nikde nepomlouvali a mluvili o vašem domově jen pozitivně. Nezapomeňte, že návštěva začíná předsíní. I když je malá, může působit velmi pěkně a prakticky. Zajistěte si umístění spíše užšího a vyššího odkládacího nábytku. K důležitostem patří věšáky. Seženete je v samostatném provedení, anebo jako součást předsíňových stěn. Věšáky využijete na kabáty, bundy a jiné svrchní oděvy, které pak jednoduše vezmete na sebe, kdy půjdete venčit psa, vynést odpadky, či koupit denní tisk do nedaleké trafiky.

Atraktivní uspořádání díky šatním panelům

Šatní panely udělají v mžiku vaši předsíň útulnější. Stěny se připevní ke zdi, anebo mohou být volně stojící. Obsahují mnohé poličky, věšáčky a skříňky v různém provedení. Barva provedení závisí pouze na vás, výrobci nemají problém dostat na trh různé přírodní provedení i všemožné barevné varianty. Jedním z tipů je šatní panel Tina z Möbelix.cz v dekoru betonu, nakombinovaném s perlovo-bílou, kde nechybí dva háčky, šatní tyč a dvě odkládací přihrádky. Jde o pěkně vypadající imitaci dřeva s povrchovou vrstvou z melaminové pryskyřice. K výhodám patří snadná montáž a následná jednoduchá údržba. K přednostem šatních panelů patří pobrání většího množství oblečení, bez nároku na mnoho prostoru. Lze zvolit přírodní dřevo, anebo levnější lamináty s dřevěným dekorem. Dnes na první pohled nepoznáte, zda jde o skutečné dřevo nebo napodobeninu. Horní odkládací desky poslouží na klobouky, čepice, rukavice, šátky, ale i na deštníky. Na panel se přidávají i další háčky, kam se zavěšují oděvy, čímž rozšíříte kapacitu.

Tip na článek:  5 největších výhod dřevěných euro oken

Další doplňky pro moderní předsíň

Kam s botami? Pochopitelně se každý touží brzy přezout do pohodlné domácí obuvi. Botníky seženete v mnoha obměnách a rozměrech. Na obuv, kterou momentálně používáte nejvíce, zkuste policové regály. Zbývající méně využívané kousky schovejte do vyklápěcích botníků, které v nižších provedeních poslouží dobře i jako lavice na sezení. Posedět můžete i na speciálních lavicích s úložnými prostory. Další designový nábytek do předsíně představují zrcadla. Doporučují se v životní velikosti, protože se zde nejen prohlédnete před odchodem za zábavou a za pracovními povinnostmi, ale výborně opticky zvětší úzké chodbičky.

Neocenitelné maličkosti po ruce

K jiným praktickým drobnostem zařaďte speciální stojany na deštníky, které se hodí po procházce ve slejváku. Mohou být i součástí vysokých věšáků. Oceníte i menší stolek, kam si odložíte různé drobnosti každodenní potřeby. Jestliže bude opatřen kolečky, tím lépe – pojízdné provedení vám přinese volnost přestěhování kamkoliv podle potřeby. Skvělou přehlednost klíčů zajistí na ně určená skříňka. Můžete si i popsat, kam patří klíče od garáže, sklepa, od kanceláře apod. Stále máte volno? Vyzkoušejte zástěny zhotovené z několika částí. Vypadají na pohled velice pěkně a zároveň poskytnou soukromí v případě potřeby. Na posezení sem rozložte lavice, anebo zkuste přidat i komodu se zásuvkami, kam narovnáte nejhledanější potřeby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *