Využijte ve své chladničce maximum místa se zásuvkou DrinkBox od značky MORA

Kolikrát v životě jste stáli před chladničkou a přemýšleli kam to všechno dát? Obzvláště nápoje zaberou hodně místa. Chladničky značky MORA skrývají prostor, který vám umožní tento problém vyřešit.

Kdo by to neznal návštěva a velký nákup! Každý hostitel si rád připije s přáteli, ale kdo má myslet na to, aby vše bylo vychlazené v dostatečném množství a hlavně, kam to dát? Pro novou vestavnou chladničkou MORA VCN 1821 je to hračka!

Vestavná kombinovaná chladnička MORA VCN 1821 je vybavena speciálnípřihrádkou DrinkBox, která je ukryta pod zásuvkou VitaBox. Ten disponuje kontrolou vlhkosti HumidityControl, poskytuje tak dostatek prostoru a optimální podmínky pro ukládání ovoce a zeleniny. V chladničce je také umístěn drátěný rošt pro uskladnění lahví naležato, získáte tak více prostoru pro nápoje a vaše oslava s přáteli může vesele začít.

Dalšími benefity nové chladničky MORA je úsporná energetická třída A++ a dvouokruhový beznámrazový systémem NoFrost, který 100 % zabraňuje vzniku námrazy, takže zcela odpadá nutnost namáhavého manuálního odmrazování. Výhodou je také do detailu promyšlené vnitřní uspořádání. Čtyři multi-variabilní skleněné police jednoduše výškově nastavíte, nebo vyjmete podle toho, co jste právě nakoupili. Velmi praktická je také možnost oboustranné záměny závěsů dveří, takže se otevírání jednoduše přizpůsobí uspořádání vaší kuchyně. Na chladničku MORA je spolehnutí i v případě náhlého výpadku elektrického proudu, postrachu každé hospodyňky, protože dokáže chladit ještě 16 hodin a tím udrží potraviny v perfektním stavu.

Tip na článek:  Jaké možnosti nabízejí moderní interiérové dveře?

Součástí je samozřejmě prostorná mraznička s třemi zásuvkami a MaxiBoxems objemem 38 litrů.

Kolikrát v životě jste si chtěli udělat radost?! „Se mnou ji můžete mít hned! Od nepaměti jsem součástí vašich příběhů. Vždy plná života, vždy stylová, vždy trendy. Seznamte se s novou generací spotřebičů, které splňují všechny požadavky moderní domácnosti. Od čistého moderního designu až po ty nejlepší technologie.“ Česká značka MORA, výrobce domácích spotřebičů s tradicí začínající v roce 1825, nabízí širokou a komplexní nabídku pomocníků do každé domácnosti a umožňuje tak bez problémů vybavit celou kuchyň v jednotném, moderním stylu. Vestavné i volně stojící spotřebiče – varné desky, chladničky, mikrovlnné trouby, myčky, odsavače par, trouby, sporáky, ale i plynová topidla či ohřívače vody…. Stačí si jen vybrat. Zákazníky oceňovanou výhodou je také 100 % servis po celé České republice.

MORA. Plná života od 1825. Více na www.mora.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *